Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csajok! Mi bajotok a metalos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok! Mi bajotok a metalos pasikkal?

Figyelt kérdés
Elsősorban a 18-25 évesektől kérek választ.
2011. okt. 29. 12:27
1 2 3 4 5 6
 1/59 anonim ***** válasza:
Ne a partyk*rvák között keresgélj.
2011. okt. 29. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/59 anonim ***** válasza:
nekem adja az olyan stílus de lehet azért mert nem vagyok "parti k....a"
2011. okt. 29. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/59 anonim ***** válasza:
Ami azokkal akik nem minden nap a discoban rohadnak :D
2011. okt. 29. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/59 anonim ***** válasza:

Az égvilágon semmi baj velük. Személy szerint nem tetszik a hosszú haj srácokon, de ez egyénfüggő. Ismerek olyan metálost, akinek rövid haja van nem hordja ezeket a sablonviseleteket (kötelező bakancs, zenekaros pulcsi, kizárólag fekete cuccok, jók ezek, csak 18 fölött kinőhetné az ember, én is "kinőttem" a punkból :D), és baromi jó srác. Csak attól, mert valaki metált hallgat, nem lesz rossz.

23/L

2011. okt. 29. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/59 anonim ***** válasza:
56%

Bejönnek! Nagyon is! :D Főleg, ha a hajuk is hosszú! Awhh..jobbat el se tudnék képzelni! :P

Kár, hogy csak keveset ismerek.... :/

2011. okt. 29. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/59 A kérdező kommentje:

13:32!


Először is. Akinek rövid haja, az egy pózer. Nem hiteles alak. Az nem metalos, hanem egy kretén.

Én terepmintás nadrágban, zenekaros pulcsiban, koncerteken bakancsban, hétköznap pedig cipőben vagyok. Nem azért vagyok, abban, mert kötelező vagy mert minden metalos ilyeneket visel, hanem azért, mert ebben érzem jól magam. Nekem ez tetszik. Ez nem korfüggő.

Másodszor pedig a punk egy fos. ÉS mi az, hogy kinőni belőle? Ha szeretsz egy adott zenét vagy szubkultúrát, akkor azt te nem nőheted ki, hanem már csak dögölhetsz. Én így vagyok a metallal.


12:35!


Tudom, hogy nem a party k*rváknál kéne kezdem. Tisztában vagyok vele. Csak az van, hogy ők többen vannak és emiatt nincs nagy választék. A másik pedig az, hogy nekem mindegy, hogy a csaj metalos-e vagy sem. Nem érdekel. Nem azért fogom őt szeretni. Elfogadom őt olyannak, amilyen.

2011. okt. 29. 19:53
 7/59 anonim ***** válasza:

Mi a f@sz az, hogy akinek rövid haja van stb. az egy pózer?!?!?!?! Te hülye vagy? Nem az a lényeg, hogy úgy nézzen ki mint egy metálos, hanem hogy a szívében metál szóljon, akkor nem pózer. Ebben rohadtul nincs igazad, nekem sincs hosszú hajam (de feketében járok mindig), és metálon kívül mást nem hallgatok. Abban viszont igazad van, hogy ezt nem kell / nem lehet kinőni, ez nem olyan, mint a mai "divatzenék", hogy 1 hétig sláger, aztán elfelejti mindenki. A rock örök!!!

És nem azt mondtam, hogy legyen metálos a csaj, a partyk*rvával arra céloztam, hogy ne olyat keress, aki felszínes, és csak a divatot követi, mert annak nem fog kelleni egy rocker. Olyat keress, aki elfogad olyannak, amilyen vagy, attól még hallgathat akármit. Ennél többet nem tudok segíteni.

2011. okt. 29. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/59 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is hülyeség, hogy egy metálosnak feltétlenül hosszú hajúnak kell lennie. A punk pedig nem egy fos. A punk zene is ér annyit, mint a metál.

A kérdésre válaszolva: Itt az élő példa a Kérdezőnek. Egy metálos, akinek csak a saját véleménye létezik, és minden más stílust semmibe vesz. Persze nem minden metálos ilyen, de az emberek ezt látják és általánosítanak. A valótlan, negatív sztereotípiák az okai mindennek. 16l aki metált IS hallgat

2011. okt. 29. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/59 A kérdező kommentje:

20:07!


Igen. Mondok egy csomó híres példát. Ott vannak a Metallica tagjai. Amióta rövid hajuk van, azóta nem tudnak zenélni. Ott van egy rakás metalcore, nu metal és industrial metal banda is, akik ócska zenét nyomnak. Nem hitelesek. Legtöbbször mit látok? Azt, hogy rövid hajú "metalos" gyerek pózer zenekaros pólókban nyomul. Ráadásul hülyén néznek ki szerintem rövid hajjal.

2011. okt. 30. 11:56
 10/59 anonim ***** válasza:
54%

Én nem vagyok csaj,de a Metált bírom!!! :)

A hallgatással semmi bajuk a nőknek,max a bőrkabát meg a zsák(táska) ,de találkoztam olyan punk pun cival akinek ez jön be,csak nekem az eszménye nem tetszett...

Metált birod??? :)

2011. nov. 2. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!