Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk! A természetes vörös...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! A természetes vörös hajú lányokat tényleg rondának tartjátok? Én ugyan nem vagyok az, de teljesen olyan színűre festem a hajamat, mert nagyon bejön nekem a szín.

Figyelt kérdés
Nem akarok sablonos barna, vagy szőke ciklon lenni. A fekete meg iszonyúan sápaszt és öregít.
2010. dec. 20. 19:05
 1/8 anonim ***** válasza:
37%
Nekem mindegy milyen színe van. A vörös is egy hajszín, bár nem a legjobb, de lehet szép is:)
2010. dec. 20. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Régen gyakorlatilag észre sem vettem őket. De mostanában egyre több szép vörös hajú lányt látok:)
2010. dec. 20. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekem tetszenek. Még, ha szeplősek, akkor is.
2010. dec. 20. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én direkt az ilyen lányokat keresem (eddig sikertelenül). De egy szépen megfestett vörös is szép :).
2010. dec. 20. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Imádom a vörösöket!!!
2010. dec. 20. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
jah és mellesleg a vörösök istennők az ágyban;)
2010. dec. 20. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
57%
Meg iszákosak! :-)
2010. dec. 20. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
0%
ha raszokik a f@szra,majd leszokik a piarol :-))
2010. dec. 21. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!