Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nagyon nagy lehetőséget...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon nagy lehetőséget b@sztam el. Balek vagyok, vagy ez hirtelen természetes?

Figyelt kérdés
tegnap lenn voltam discoba, és már az elején kifigyeltem egy csajt...nagyon szép, magas majdnem 180 cm-s csajszi, rendkívül vékony, nőies teste volt...figyltem ,figyltem...egyszer a pultnál odajött mellém, és nézett rám enyhe mosollyal majd 1 percig, közvetlen a szemembe, én is odanéztem de nem mertem lépni, nagyon megilletődtem... mint egy kisgyerek... zavarba hozott és el is mentem.... azóta szidom magam... szerintetek vissza nem térő lehetőség lehetett volna?
2011. aug. 13. 20:30
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
igen balek vagy...
2011. aug. 13. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Jó élet se tudja. Lehet, hogy a csaj mindenkire csak így mosolyos, lehet, hogy valóban tetszettél neki. Szerintem nem szalasztottál el semmi, lesz még ilyen alkalom. Ha látod a csajt megint, akkor próbáld meg leszólítani.
2011. aug. 13. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
Ilyen alkalom minden férfi életében csak egyszer fordul elő, ez mindenki számára köztudott. Amúgy meg ne emészd magad, legközelebb majd bátrabb leszel. :)
2011. aug. 13. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
Igen. A sors tálcán kínálta neked a lehetőséget. Több ilyen valószínűleg soha nem lesz, neked kell megküzdeni érte vérrel-verejtékkel.
2011. aug. 13. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
és a legszebb az lett volna a dologba h kezdetektől fogva figyeltem...
2011. aug. 13. 20:38
 6/20 anonim ***** válasza:
Bárcsak nekem lenne ilyen. Te mázlista, menj le gyakrabban abba a discoba, hátha újra ott lesz a csaj. De ezúttal dumálj is vele. Szerezd meg a számát.
2011. aug. 13. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 twinky ***** válasza:
Te is ott voltal a Kamionosok es kurv@k ejszakajan?
2011. aug. 13. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
bizony a singbe..
2011. aug. 13. 20:47
 9/20 anonim ***** válasza:
LÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚZER.
2011. aug. 13. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%

Ezt a csajok akkor szokták csinálni a PULTNÁL, ha már kevés a pénzük, viszont kellene nekik egy kis pia. Ha pedig cigizel, és ugyanígy néz rád, akkor pedig az kell neki.

Nem maradtál le sokról, úgyis csak egy kis bájcsevej követte volna a dolgot, majd lelép a barátnőihez/barátjához...

2011. aug. 13. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!