Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miert varnak a fiuk hetekig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert varnak a fiuk hetekig ha elmondja egy csaj mit erez? Miert nem mondjak meg rogton hogy igen vagy nem?

Figyelt kérdés
2010. dec. 20. 21:27
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
56%
Áhh, én már lányban is láttam ilyet. Nem attól függ, fiú vagy lány.
2010. dec. 20. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 Funktasztikus ***** válasza:
igy van a nökkel is..
2010. dec. 20. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
De ilyenkor mire gondol egy fiu? Min tud annyit "filozofalni"?
2010. dec. 20. 21:45
 4/17 anonim ***** válasza:

Azért mert baromira nem biztosak/nem akarják, csak gyávák a szemedbe mondani...

Szóval, egyikből sem jössz ki jól. Mert még ha nem biztos, hogy össze akar veled jönni, akkor nem tetszel neki eléggé, és egyáltalán nem szerelmes beléd, szóval a kapcsolat nem fog túl sokáig tartani. MINDEZ AKKOR IGAZ, HOGYHA FIÚ AZ ILLETŐ!!!!!!!!!!

Ha lány, akkor jelentheti ezt a 2-t, illetve azt, hogy van neki tartása, és nem az első szóra már ugrik, hanem azt mutatja, hogy hééé mutass többet ha engem akarsz.

2010. dec. 20. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Nem biztos hogy gyávaság. Ha egy csaj szerelmet vall, de én még nem vagyok biztos az érzéseimben (csak abban, hogy határozottan érdekel a lány), nem fogok valótlant a szemébe mondani, inkább várok még egy kicsit, aztán meglátom. Ha nem érdekel a csaj, akkor persze mondok bármit.
2010. dec. 20. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim válasza:
Azért, mert mostanában a legtöbben sem mer őszintén válaszolni. Ha srácról van szó akkor meg tütyimutyi!
2010. dec. 22. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim válasza:
tegyük fel hogy egy lány szerelmet vall a fiúnak és a fiú erre nem válaszol! Az senkinek nem fordult meg a fejében hogy azért nem válaszolt mert ő nem érez így a lány iránt és azért nem akarja megmondani az igazat mert akkor a lány szakítana vele! és ne mond hogy nem szakítanál vele hogyha megmondja hogy nem szeret viszont! és itt jön az a kérdés hogy ha nem érez semmit a lány iránt vagy ha mégis érez az akkor se olyan erős mint a a lány érzései akkor mér nem szakít a fiú a lánnyal! valószínűleg azért mert szeret a lánnyal lenni és neki több időre van szüksége hogy ezek az érzelmek kialakuljanak benne!! persze ez a szituáció fordítva is elképzelhető sőt meg is történik! Én a helyedben adnék még neki egy kis időt és ha azután se történik semmi akkor meg megdumálnám vele hogy akkor érdemes e ezt így folytatni!!
2010. dec. 22. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim válasza:
stresszhelyzet...nomeg ha a lány elmondta mit érez, nem akarja megbántani^^így kell gondolkodni hogy hogyan lenne a legjobb...
2010. dec. 26. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Mivel nem akarja megbantani?
2010. dec. 26. 20:03
 10/17 anonim válasza:
hát igen ha a fiú nem egy feka állat akkor azon gondolkozik hogy hogy ne bántsa meg a lányt.de ha már nem bírja a lány akkor menjen oda és kérdezze meg egyszer hogy most mi van
2010. dec. 26. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!