Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csajok titeket mennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok titeket mennyire zavar, ha egy pasinak nagy a feje?

Figyelt kérdés

Nem köntörfalazok persze,hogy rólam van szó.

Egyébként nem vagyok gyufa fejű,sem keskeny vállú.

Elég széles alkat vagyok,vastag csontú és elég nagy darab.

186 centi magas vagyok és legjobban ahhoz tudom hasonlítani magam nagyjából, mint ha 2 átlag vézna embert egybe gyúrtak volna és a 2 ember fejméretét is megkaptam volna a majdnem dupla testméret mellett.


2010. dec. 20. 22:01
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Van tokád is?
2010. dec. 21. 03:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:

Nem hazudok,jelenben a gyúrás az első és emiatt van 15-2 kiló súlyfeleslegem.

De anélkül kb 100-105 kiló lennék ezt abból gondolom,hogy van egy sovány haverom aki kb 100 kiló és egy szinten állok vele csak ő egy picivel alacsonyabb és vékonyabbak a csontjai is de az izomtömegünk nagyjából egyforma.

Tudom,hogy sok ez a felesleg,de tervezem a fogyókúrát csak még előbb fel akarok szedni pár kiló izmot mielőtt nekilátok.

És attól,hogy lefogyok igaz,hogy kisebb leszek de az főleg a hasra vonatkozik és a lábaimra attól még a válszélesség megmarad.

De nekem itt csak a fejméret volt a kérdés,mivel a többi részem arányba tudom hozni egymással,de a fejemen csak a frizurám és az arcszőrömön tudok változtatni a koponya méretet nem és ezt nem tudom mennyire zavaró de ezek szerint,valamelyest ellensúlyozható a dolog,másrészről senki nem mondta ki de attól is függ,hogy menyire jóképű az ember és ezen a téren sem vagyok előnyben inkább átlagos arcúnak mondanám magam,ha lefogynék és le eresztene a pofazacskóm,d nemsokára annak is eljön az ideje.

2010. dec. 21. 08:21
 13/20 A kérdező kommentje:

"nem tudnál feltenni képet? mondjuk olyat, amin háttal vagy, hogy az arcod ne látszon, ha nem szeretnéd. valószínűleg a hátadat senki nem ismeri fel, de nekünk egy arányt mutatna :)"

Nem is rossz ötlet:

[link]

[link]

[link]


Az üveg nem a colát hivatott népszerűsíteni :) hanem,méretarányokat akartam vele,szemléltetni a 2 literes üveggel.

És próbáljatok meg ne a szakadt öltözékre és a nem épp toppon lévő frizurára koncentrálni,Jelenben csak a fejméret dolga érdekel főként.

2010. dec. 21. 10:25
 14/20 anonim ***** válasza:

Tudom kinél láttam ezt a képet a falon! :-)

Nézzél meg egy beszélgetős műsort a tv-ben, ahol bölcsészek, politikusok, politológusok vannak. Mivel semmi válluk sincs, ezért zavaróan nagy a fejük. A váll az mindig kéznél van a fej mellett. Kólás üveget viszont nem hordoz mindenki referenciának.

2010. dec. 21. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:

Tudom kinél láttam ezt a képet a falon! :-)

Nyugi nem egyedi festmény :)

2010. dec. 21. 11:05
 16/20 anonim ***** válasza:

gyó mekkora ember vagy :O

de sztem arányos vagy...:)


a képet kérős.

2010. dec. 21. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:

Hát az utóbbi időben,már nem is piszkálnak a fejméretemmel,lehet mivel kicsit arányba kerültem a fejemmel.

Mostanában inkább olyasmiket hallok,hogy a hátad akkora mint egy repülőtér,a repülő leszálhatna rajta meg ilyenek.

Pedig nem vagyok egy hatalmas ember,csak az átlagból kilógok rendesen,ismerek olyanokat aki mellet olyan vagyok mint egy macska.

2010. dec. 21. 12:14
 18/20 anonim ***** válasza:

Igen ismerem, ha vidéken laksz családi házban, magas a fűtésszámla, meg kell oldani a hőszigetelést is, műanyagablak csere sem olcsó mulatsság - mindettől megnőhet az ember feje :) (nyugi ezt csak viccnek szántam, bár szerintem igaz)

Máskülönben valóban nincs mit paráznod, szerintem teljesen arányos fejméreted van testedhez képest. Sokan talán irigységből kommentálják a hátad méretét. A nagy testméret pedig csak alátámaszthatja karakteredet, magabiztosságot és személyednek hitelességet adhat.


Még egyszer: szerintem itt nincs gond.

2010. dec. 22. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:
Kösz a bíztatást és a válaszokat mindenkinek a képeket törlöm a biztonság kedvéért nehogy valaki,ismerős még tényleg felimerjen:)
2010. dec. 22. 11:50
 20/20 anonim ***** válasza:

Végig olvastam a komikat is.


Én kváncsi lennék rád... :) de látom leszedtetd a képeket...nem küldöd el nekem priviben? :P


Nem hiszem amúgy, h olyan furcsa lenne, meg különös a fejméreted, ha a tested arányosan nagy hozzá.

Én úgyis az ilyen méret pasikat csípem. ^^

Amúgy 18 éves lány vagyok.

2010. dec. 22. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!