Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek nem érdeklem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek nem érdeklem?

Figyelt kérdés

16 f vagyok és vane gy 16l akit 3 hete ismerek,de ő az utóbbi 1 héten le sem sz@r :(

Múlt héten csütörtökön beszéltem vele utoljára,és ma vette, neki egy plüss kutyát,mert oda van értük és ugy terveztem,,hogy holnap khívom sétálni,mert azt mondta,hogy kijön velem :)

Mondom oks jó vagyok,mert nem utasított vissza,de azóta olyan szinten nem érdeklem,hogy fel sem jön msn-re :(

És nincs semmi kifogás,mert nincs suli,nem kell tanulni,van gépe,nete,szval lazán fel tudna jönni=/

De nem jön.Már terveztem,hogy kib@szom a f@szba azt a plüsst és dögölj meg !!! nem foglalkozok többet,de szeretnék biztos lenni abban,hogy nem kellek neki :(

Mit csináljak ?


2010. dec. 20. 22:53
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
keresd fel személyesen ha azt mondja h nem akkor ne akadj ki majd lesz más;):D a plüsst meg add oda hugodnak / nővérednek karácsonyra ha van:)ha nincs akkor kuka:)
2010. dec. 20. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Te kerested őt?? Mit beszéltetek, mikor találkoztok majd?
2010. dec. 20. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
háát úgy volt a héten vagy kedden vagy szerdán. És úgy volt,h én megyek le Gyömrőre :)
2010. dec. 20. 23:03
 4/11 anonim ***** válasza:
És miért nem mentél le?
2010. dec. 20. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Mert nem lett megbeszélve pontosan,hogy melyik vonattal megyek le,és az sem,hogy melyik nap.

És csak 3 hete ismerem szal azt sem tudom hol lakik

2010. dec. 20. 23:07
 6/11 A kérdező kommentje:
vagyis csak annyit tudok,hogy Gyömrőn
2010. dec. 20. 23:07
 7/11 anonim ***** válasza:
De telcsin sem tudtok beszélni?
2010. dec. 20. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Szerintem közbe jött neki valami, ha végülis fel tud jönni msn-re vond kérdőre legalább tudni fogja hogy érdekel mivan vele és az plusz pont, ha minden jól megy megbeszéled vele a dolgokat odaadod a plüsst összeismerkedtek Happy End, sok serencsét! :)
2010. dec. 20. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Nem tudunk telcsin beszélni,mert nem tudom a számát,mert minek kéne nekem a száma,ha msn-en éjjel nappal tudunk és ha ingyen van. De ha még így sem tud feljönni akkor,telefonon meg méginkább szar lenne,mert akkor meg én lenneék a köcsö-g mert zaklatom.
2010. dec. 21. 07:59
 10/11 anonim ***** válasza:

szerintem beijedt hogy most már találkozni kell

én is valahogy így jártam nem rég

vagy csak szívatott 3 hétig

2010. dec. 21. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!