Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért tetszek mostanában...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért tetszek mostanában egyre több fiúnak?

Figyelt kérdés
Az utóbbi időben azt vettem észre, hogy nagyon sok srácnak bejövök... Barátnőm mesélte, hogy megkérdezte az öccsétől (barátnőm idősebb nálam, öccse velem egyidős), hogy mit gondol rólam, erre ő azt válaszolta, hogy szép vagyok, kedves, stb... Meg néhány fiú ismerősöm elég egyértelmű jeleket adnak, de van olyan is, akiről nem tudom eldönteni, hogy mit akar. Pl. beszélgetek egy sráccal msnen és megkérdezi: "kérsz palacsintát? -naná. -na akkor gyere, ülj az ölembe és megetetlek. :D" Meg el kellett mennie, nem írta, hogy miért nem jön mondjuk holnap, megkérdeztem, hogy a kedvemért nem jönne-e fel, erre azt válaszolta, hogy a kedvemért bárhova elmenne de elutazik... Eddig csak 2 gyereket írtam, de van még minimum 3-4 példám erre. Persze örülök neki, csak olyan furcsa, mert a kisugárzásom se lett jobb, ronda is vagyok, szóval nem értem, miért tetszek sok fiúnak. Valaki járt már hasonlóan?
2010. dec. 20. 23:13
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
77%
Ez most miért is olyan érdekes...? Azért tetszel mostanában egyre több fiúnak mert a nálad jobb csajok foglaltak és ilyenkor az ,,azzal kell beérni van" féle stratégiát alkalmazza mindenki :)
2010. dec. 20. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
lehet szep a feneked :)
2010. dec. 20. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 gyuribacsika ***** válasza:
Egy kép rólad itt is sokat segítene.
2010. dec. 20. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Bocsi hogy érdekel és ilyen orbitális nagy problémáim vannak de közben vannak nagyobbak is. :'D

Nem teszek fel magamról képet mert nem mutogatom magam idegeneknek és mint írtam, ronda vagyok...

2010. dec. 20. 23:22
 5/13 anonim ***** válasza:
Igen, képet!! :D
2010. dec. 20. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 szamo77d ***** válasza:

Nem írtad, hogy hány éves vagy! Szerintem serdülsz szépen és

azért tetszel egyre több fiúnak egyre jobban. Vigyázz, oda ne add a szüzességedet nekik! Később megbánod. Majd aki

igazán szeret, az kapja meg. Ez életed egyik legnagyobb értéke! Vigyázz rá...

2010. dec. 20. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Mondjuk a válasz evidens nem tom minek kell megkérdezni :)
2010. dec. 20. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
13 vagyok. Eszembe nem jutna ilyen fiatalon szexelni, nem vagyok megőrülve! O_o Amúgy ne haragudj a kérdésért, csak kíváncsiságból, de honnan vetted ezt ki a szövegemből? Sosem értettem, hogy egyes emberek néhány szóból miket ki nem tudnak találni...Például 11 évesen anyukám megengedte (sőt, ő javasolta!), hogy lövessek mégegy lyukat a fülembe. Apukámtól kikértem a véleményét, erre azt mondta, hogy úgyse vele élek, azt csinálok, amit akarok, de majd jön később a piercing meg a tetkó...Ez a 3 dolog nagyon különbözik egymástól, mégis ilyeneket feltételez rólam.
2010. dec. 20. 23:27
 9/13 A kérdező kommentje:
Csak azért írtam ki ezt a kérdést, mert olyan furcsa, hogy semmiben se változtam, mégis egyre több fiúnak bejövök.
2010. dec. 20. 23:27
 10/13 anonim ***** válasza:

Szia!

Tudod az idővel nem csak a kinézetünk,de az ízlésünk is változik.13 éves korban már kicsit érettebbek a gyerekek,és nem csak a külső alapján értékelnek másokat (még ha nem is tudnak róla).Ezzel csak azt akarom mondani,hogy van olyan lány akitől eddig kb. irtóztam,de most már csak pozitív véleményem van róla.Szóval no para,ez csak természetes :D

2010. dec. 20. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!