Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van egy srác..az évfolyamtársa...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy srác..az évfolyamtársam. Szóval mostanában tök máshogy viselkedik. Mért ilyen? Tetszek neki?

Figyelt kérdés

Megkérdezte a barátnőimet hogy van e pasim..és ha meglát mindig köszön,meg ma mikor szünetbe a suliba voltunk akkor mellette mentem el[nagyon közel]és egy rácsapott a seggemre..de nem annyira..(lehetséges hogy nem oda akart..nemtom)De barátnője viszont van.És most beteg..de ha suliba van ölelgeti meg minden.De ha ottvan akkor is szokott néha köszönni.Más lánnyal szerintem nem szokott ilyen lenni..így hogy van csaja..csak beszélgetni szokott az osztályába lévő lányokkal...De szerintetek tetszek neki vagy mért ilyen?

13/L


2009. márc. 10. 22:04
 1/3 anonim ***** válasza:
82%
Ha van barátnője, hagyd békén.
2009. márc. 10. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
De hát ő közeledik hozzám..én nem csak visszaköszönök ha köszön
2009. márc. 10. 22:23
 3/3 anonim ***** válasza:
95%
Most te tetszettél meg neki.Az első hozzászólónak igaza van. Ha valaki más fenekét tapizza, miközben barátnője van, olyantól ne akarj semmit, mert ha össze is jöttök, veled is megtenné.
2009. márc. 10. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!