Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Srácok, mit gondolnátok ez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok, mit gondolnátok ez esetben? Ez milyen jelzés? (bőv. Lent)

Figyelt kérdés
Tegyük fel h tetszik nektek egy lány akit egy társaságban ismertek meg, találkoztok, mindketten kedvesek vagytok. A vizsgaidőszaki teendők miatt(na meg karácsony, család…) nem foglalkoztok vele annyit, nem írtok neki, nem hívjátok, tudjátok, h hétvégén úgyis összefuttok. Egyszer ő ír msnen, és kicsit talán még be is szóltok neki, ezután mikor találkoztok rátok sem néz már, másokkal beszélget és láthatóan jól érzi magát. Vajon azért mert azt gondolja, ha nem kellek neked, nem fogok utánad sírni? Vagy nem is tetszettem neki soha? Mit léptek?
2010. dec. 21. 09:14
 1/4 anonim ***** válasza:
Régebben biztos, futottam volna még egy kört, de ma már leszarnám, aki játssza a megsértődött, HP-t az tehet egy szívességet, nekem erre már nincs időm, se energiám, továbblépnék, ha majd ő keresne esetleg...
2010. dec. 21. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
ez sértődöttség? nekem inkább közömbösnek tűnik. az más, köszönésnél mosolygott, mint bárki másra, csak amúgy nem foglalkozott velem
2010. dec. 21. 10:17
 3/4 anonim ***** válasza:
A válasz attól függ, mit szóltál be neki. Ha csak kialakulóban lenne valami köztem és egy fiú között, ritkán beszélnénk, és megsértene msn-en, lehet, hogy utána én is meggondolnám, hogy hozzá szóljak-e. De ez tényleg attól függ, mit mondtál.
2010. dec. 21. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én lány vagyok, és én is úgy viselkednék, mint az a lány... Szerintem meg van sértődve, ill. inkább büszke, azt gondolja hogy nehogy már ő fusson a fiú után. Lehet, hogy lemondott rólad a történtek miatt. Mindenképpen neked kell lépni, ha akarsz tőle valamit. Biztos kiengesztelhető... :P
2010. dec. 28. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!