Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ez most akkor biztató vissza...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez most akkor biztató vissza jelzés volt felőle, vagy nem? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Szóval telefonon elhívtam egy fiút (akibe szerelmes vagyok) egy találkozóra..Úgy vettem észre,hogy kölcsönös a vonzalom, de ezt tovább nem részletezem..:)

Viszont telefonba először azt felelte,hogy az igazság az az,hogy most nincs otthon,hanem valamilyen városban volt éppen(nem értettem tisztán a nevét, de munka ügyben volt) és nem tudja mikor ér haza,

de aztán mondta,hogy majd legközelebb megbeszéljük és jönne, utána meg még kétszer megköszönte a meghívást.

Ez most akkor azt jelenti,hogy lenne esélyem egy találkára vele, vagy csak reményt kelt, de úgy sem jönne?

Mert az igazság az az,hogy mivel én hívtam telefonon először, most neki kéne engem, csak tartok attól,hogy nem fog..

De azért hallatszódott rajta,hogy meglepődött, mivel felmertem hívni, mert alapból egy szerényebb lányként "ismert"meg.Vagy is nem nézte volna szerintem ki belőlem,hogy merek lépni a jelzései után..:D

Lehet,hogy ez hülye kérdés, de én úgy gondolom,hogy egyértelműen megmondta volna, ha nem akar tőlem semmit..viszont a bizonytalanság nálam nagy úr:D


2011. júl. 3. 02:24
 1/4 A kérdező kommentje:

Mellesleg hozzá tenném,hogy korban kicsit eltérőek vagyunk(én 16 és fél /L ő meg 24/F), meg a távolság is kicsit nagy (130 km),de már össze ismerkedett a szüleimmel, mivel mi is a munkája miatt ismertük meg őt, és le a kalappal előtte, mert nagyon aranyos személy és udvarias is meg minden..Vagy is szimpatizált már a szüleimmel is, csak a társaságukban velem nem igen mert, csak rám nézett olykor-olykor, meg érdeklődött felőlem..:D

Hogyha biztató vissza jelzés volt, akkor működhet egy ilyen kapcsolat, vagy nem?

2011. júl. 3. 02:29
 2/4 anonim ***** válasza:
24 évesen, nekem nem tudna normális hozzáillő párkapcsolatot nyújtani egy 16 éves :S
2011. júl. 3. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
És 28 évesen egy 18 éves?
2011. júl. 3. 03:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Működhet.
2011. júl. 4. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!