Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van egy lány, akivel összejöhe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány, akivel összejöhettünk volna, de?

Figyelt kérdés
de régen volt egy kiszemeltje, aki tetszett évek óta és tetszik neki, és mmost egy pár hete azt mondta neki hogy "megpróbálhatnánk". Szóval most találkozgatnak minden, és nem tudom, hogy igy is nyomuljak rá? Nem tudom a gyereket mit akar tőle, lehet csak "tartaléknak" akarja, de én nem akarom a lánynak mondani hogy ne tedd, mert egyrészről ha nincs igazam akkor hmm, meg ugyebár mondhatni élete szerelme. Szóval nem tudom így is érdemes-e nyomulni rá... Vagy várjam meg mi sül ki belőle?
2010. dec. 21. 13:31
 1/3 A kérdező kommentje:
pár hete kezdtek el találkozgatni, még csak ismerkedési fázisban vannak...
2010. dec. 21. 13:32
 2/3 anonim ***** válasza:
szerintem várj! Ha szeret téged akkor úgyis veled lesz ha nem is most majd később. Mert ha most rástartolsz de ő mégis inkább a másik fiút akarja választani még össze is veszhettek és az pedig utána már nem lenne valami jó :s
2010. dec. 21. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Funktasztikus ***** válasza:
haver velem is igy van hogy van egy próba kapcsink......de teccik neki a másik srác is....de azal még nem taliztak..sztem hagyad a fenébe..én is csak azért vagyok még vele hogy megvárjam h mit mondd....meg szeretem:!nem jó tele van idegességgel az egész:S
2010. dec. 21. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!