Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Holnapra beszéltem meg talit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Holnapra beszéltem meg talit egy fiúval. De most elbizonytalanodtam. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Netről ismerem, hetek óta mindennap beszélünk. Az a baj, hogy ő tökre belémszeretett de én ő belé nem annyira. :/ Úgy utálom magam amiért eddig húztam a dolgot. :S Nem tudok mit csináljak, mert megbántani nem akarom. :(

17/L


2010. dec. 21. 18:28
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Minél előbb mondd le a talit és ne csapd be a fiút! Egyenesen mondd meg neki, mi a helyzet! Ne játsz az emberekkel. Én sem játszom veled.
2010. dec. 21. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

"Úgy utálom magam amiért eddig húztam a dolgot"


Ezért felesleges utálni magad annyi idő van még:)

Menny találkozz vele..érezd jól magad beszélgessetek:)


Kitudja jobban megismered aztán jobban fogod szeretni mint ő téged:D

2010. dec. 21. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Ha nem szereted, akkor minél hamarabb mond el neki, mert ha húzod, akkor annál jobban fog neki fájni!
2010. dec. 21. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Szerintem elég durva utolsó pillanatban lemondani...szóval nem tudom...ha nagyon odavan érted már most is, akkor csináld, ha annyira nem vészes, adj neki egy esélyt!
2010. dec. 21. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
sztem találkozz vele mindenképp de persze elővigyázatos légy nehogy vmi pedobear elraboljon v ilyenek
2010. dec. 21. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
56%
Elég hülyegyerek lehet ha beleszeret valakibe akit nem is ismer.
2010. dec. 21. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 gyuribacsika ***** válasza:
Mit veszthetsz vele ha találkoztok? Egy próbát megér még az is kiderülhet hogy ő életed szerelme vagy az ellenkezője.
2010. dec. 21. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Találkozz vele, hátha élőben jobban néz ki! De ha nem, akkor mondd meg neki minél előbb, h nincs esélye!
2010. dec. 21. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

ez hülyeség hogy mondd le, egy esélyt megérdemel, meg élőben másak az emberek mint msn-en...

ha a randi után se tetszik, akkor mond meg neki, ennyi.

De a randira mindenképpen menj el szerintem.

2010. dec. 21. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Ha nem akarsz találkozni, akkor nem kell...

Szerelmesek nem lehettek egymásba találkozás nélkül.

Ha pedig eldöntötted végre, hogy személyesen megakarod ismerni, hátha szerelem lesz belőle, akkor találkozz, de tisztázd vele, hogy nem vagy szerelmes, mint ahogy írtad neki. Ahhoz idő kell. Nem csak te voltál a hibás, hanem ő is.

2010. dec. 21. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!