Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Van egy ismeretlen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Unknown525 kérdése:

Lányok! Van egy ismeretlen lány, még sosem beszéltem vele, se semmi, viszont elszeretném hívni valahova. A tervem az, hogy, odamennék hozzá, félrehívnám és közölöm vele, hogy nagyon tetszik és szeretném elhívni egy randira. Ez jó ötlet?

Figyelt kérdés
Vagy esetleg lerohanásnak veheti? Ti mit szólnátok ehez? 17/f
2011. jún. 6. 19:57
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Logikus lépésnek tünik.
2011. jún. 6. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Hóvirág.89 ***** válasza:

húúú, ezt nem lehet lerohanásnak venni, mert ez az.

persze ettől még lehetsz neki szimpi.

és bejöhet neki, hogy ilyen karakán vagy, és őszinte.

és nem kerülgeted a forró kását:)

de azért lehet hogy jobb lenne egy keveset csak úgy szimplán dumálgatni vele, még mielőtt elhívod randizni.

mert ha még beszélgetni se akar veled, randizni se fog.

:) nemtom, lehet hogy csak azért mondana nemet, mert nem akarna egy ismeretlennek azonnal a karjaiba borulni...

2011. jún. 6. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Az az igazság,hogy mindig a barátnőivel van,szóval ha csak odamennék,hogy mizu? elég hülyén venné ki magát xD órák után sem tudék odamenni hozzá,mert nincs olyan óránk,amikor egyszerre végzünk,és ugye ez az utolsó hét.
2011. jún. 6. 20:05
 4/11 anonim ***** válasza:
ez az utolsó hét utolsó esély .... !!! mirevársz
2011. jún. 6. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Menj oda hozzá!! :)) hidd el nem bánod meg..:)))
2011. jún. 7. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
igazából a kérdésemre nem kaptam választ,mert senki nem írta le,mit szólna hozzá xD de hnap bedobom magam (Y)
2011. jún. 7. 18:33
 7/11 anonim ***** válasza:
good luck ! (Y) :DDD
2011. jún. 7. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Majd írd le mit szólt hozzá! :)
2011. jún. 7. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
hát zavarban voltam (amennyire csak lehet...:D) így nem egészen azt adtam elő amit terveztem,de a lényeg ugyan az volt...kedvesen visszautasított :\
2011. jún. 8. 14:10
 10/11 anonim ***** válasza:

ou.

. sajnálom.


mit mondott ??

2011. jún. 8. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!