Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Első randin normális a csókoló...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első randin normális a csókolózás?

Figyelt kérdés

Már egy pár éve ismerem a fiút.1 hónapja járunk de eddig nem sikerült találkozni.Most lesz az első randink.És már sokszor beszélgettünk arról,hogy majd mi lesz akkor.Többek között a csókolózásról is.Én már nagyon szeretném és a beszédéből kivéve ő is.Mind kettőnknek ez lenne az első.

14/L


2010. dec. 22. 18:02
 1/8 Moszuke ***** válasza:
100%
netes szerelem?.. ejha
2010. dec. 22. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

1 hónapja járunk, de még nem sikerült találkozni.

-> Ezt mégis hogy?Ne mond már, hogy megbeszéltétek neten, hogy na mostantól járunk-.-"


Először találkozzatok.Az ilyen kapcsolatok nem feltétlenül veszélytelenek.

15/L

2010. dec. 22. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 kovpet ***** válasza:
100%

"1 hónapja járunk de eddig nem sikerült találkozni."


Ezt így hogy? :)

2010. dec. 22. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nem netes.Tavaly a sulinkba járt csak idén 9-kes és másik suliba.Azt mondta,hogy tavaly is tetszettem neki,és hát nekem is tetszett csak a legjobb barátnőmmel járt.
2010. dec. 22. 18:09
 5/8 A kérdező kommentje:
*másik suliba ment.Ő kérdezte meg,hogy akarok-e vele járni és én pedig igent mondtam.
2010. dec. 22. 18:12
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Jóvanmááá, hagyjátok mááá, tök aranyos! :D Csókolózz vele! :)
2010. dec. 22. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
abszolút normális, örülj hogy nem akar lefektetni. :D
2010. dec. 22. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 kovpet ***** válasza:

14 évesen, első randin talán nem.

De ne tervezz el előre ilyesmit soha.

Ember tervez, isten perverz, ugye :)

2010. dec. 23. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!