Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, ha egy srác miteszeres...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ha egy srác miteszeres egy srác arcberendezése akkor az mennyiben befolyásolja az érdeklődéseteket?

Figyelt kérdés
Ugyanez az ujjak nagyságával,körömök állapotával, srác magassága stb...
2010. dec. 22. 18:56
 1/8 VCFGDCH ***** válasza:
62%
Engem nem nagyon zavar maert nem minden a külső. Volt már olyan aki az egyénisége miatt etszett pedig nem volt túl szép a bőre.
2010. dec. 22. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
44%
A többit még értem, de az ujjak nagysága mikor jó vagy rossz? :O
2010. dec. 22. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
61%

az ujjak nagyságát én sem értem, a mitteszerek meg attól függnek, hogy mennyire szimpatikus a pasi:D ha megfog a kisugárzása vagy a személyisége akkor észre sem veszem.:)

A srác magassága...háát...ha magasabb nálam akkor az nagyon jó...ha alacsonyabb...az nem annyira...kicsit hülye érzés hozzábújni vagy megcsókolni ha én nagyobb vagyok nála...de ha szeretek valakit akkor ez sem számít:) lehet, hülyén hangzik, de számomra ezerszer fontosabb a belső.

a körmök:D hát...undorító ne legyen az a lényeg:D az így jártam anyátokkal egyik részében volt a "p*csköröm":D az az, amikor egy pasinak túl tökéletesen ápoltak a körmei:D


egyébként a barátom kb csak 3 centivel magasabb nálam. nem probléma, de a magassarkút olyankor nélkülöznöm kell:D

2010. dec. 22. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
61%

az arcod szerintem nagyon ritkán lesz makulátlan... használj valami tonikot rá. a mitesszer még nem is olyan nagy gond(nekem is van), mint a gennyes pattanások.

köröm ápoltsága azért fontos, hogy ne legyen alatta fekete a kosztól, az nem is esztétikus és nem is valami tiszta emberre vall...

ujjak nagysága? hát nem tudom nekem még a lányok közt is pici kezem van...szóval úgyis lapátkezűnek néznélek.

17L

2010. dec. 22. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
61%
nekem a 2. dolog amit megnézek egy srácon hogy a körmei szépek legyenek. azt nem bírnám elviselni ha mocskos kézzel simogatna:S az 1. dolog pedig hogy egészben jol nézzen ki. a pattik, miteszerek meg kb minden embernek vna, nagyon ritka akinek nincsen csak van akinek több van akinek kevesebb. nekem még nem volt olyan h valaki azért ne tetszett volna:) sőt ha jobban belegondolok eddig mind1ik srác pattis volt. no ezt nem kell úgy érteni hogy a ragyásokra bukokxD 15/l
2010. dec. 22. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
38%

" azt nem bírnám elviselni ha mocskos kézzel simogatna:S "


Én sem szeretem a tiszta kezeimmel a lányok mocskos testét simogatni xD.

2010. dec. 22. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Hogy őszinte legyek az ujjak nagysága nemtom honnan jött csak gondoltam azt is kiírom mint szempont. De amúgy köszi az értelmes válaszokat :D
2010. dec. 22. 20:56
 8/8 anonim ***** válasza:
Mitesszeres arc?... paromnak is van par. Az idegeire megyek, mert imadom oket nyomkodni :D
2010. dec. 23. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!