Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Pasik, mi kelti fel az érdeklő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik, mi kelti fel az érdeklődéseteket? 20l

Figyelt kérdés

Nem volt még komoly kapcsolatom, de mostanában egyre gyakrabban érzem egy társ hiányát.

Szeretnék találni valakit, csak nem tudom, hogy hogyan "hívjam fel magamra" szolidan a figyelmet. Nem arra gondoltam, hogy ribancos ruhákkal, vagy feltűnősködéssel, csak arra, hogy éreztessem a külvilággal és a férfi nemmel, hogy szingli vagyok, és társat keresek.


2011. okt. 16. 16:49
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:

Hát most felhivtad szolidan a figyelmem..:) mondjuk egy kép nem ártana..:))

22/F

2011. okt. 16. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:

Te fel keltetted az érdeklődésemet :D :P

15/F

2011. okt. 16. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:

Úgy érzem nekem már lassan semmi. Minden nő, egy tucat.


22F

2011. okt. 16. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
a WoW!!!!!!44444négynégy
2011. okt. 16. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:

hát ez bizony nem könnyű feladat. hiszen ha túlságosan feltűnően öltözködsz(ahogy írtad), akkor valószínűleg csak olyanok fognak leszólítani akik neked nem kellenek.


Szerintem a legegyszerűbb ha a suliban vagy munkahelyen, nézelődsz és ha találsz valakit aki tetszik, akkor próbálj meg szemezni vele.Ha te is tetszel neki akkor (nem mondom , hogy azonnal, lehet hogy kell néhány nap) de meg fog szólítani.

nemhiszem hogy ezért máshogy kellene öltözködni.persze nem tudom, hogy most hogy öltözködsz.


Egyébként a kérdésed tökéletesen mutatja, hogy stílusod az nincs...ha lenne tudnád hogy öltözködj(nem sértés) :)


21/f

2011. okt. 16. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:
Én nem kérdeztem meg, hogy hogyan öltözzek :D Épp ezt írtam, hogy nem szeretnék máshogy öltözni, nem ezzel akarom felhívni a figyelmet magamra.
2011. okt. 16. 16:58
 7/25 Walk With Me ***** válasza:

Ha tetszik egy fiú akkor szemezz vele, finoman mosolyogj. Ez nem ribis, és elméletileg tudni fogja az illető, hogy kezdeményezhet.


Én is ebben a helyzetben vagyok, csak fiúként. Neked könnyebb dolgod van, mert az az elfogadott, hogy a férfi kezdeményez, a nőnek csupán jeleket kell adnia hozzá. Nem tudom, hogy eljársz-e szórakozni valahova, vagy Te is inkább "magányosabb" típus vagy, de előbbi esetben a fenti módszerrel szerintem könnyen találhatsz érdeklődőt.

2011. okt. 16. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
mosolyogj sokat! legyél nyitott, beszélgess mindenkivel. ha látod hogy néz egy fiú és tetszik akkor mosolyogj rá és teremts olyan helyzetet hogy le tudjon szólítani.
2011. okt. 16. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
Mi kelti fel? sült bacon, szép autó.
2011. okt. 16. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
pont ez az hogy a a fiuknak kell kezdeményezniük :D az olyan nők a jók akik odajönnek és baxhatod őket :) nah csöp csöp :P
2011. okt. 18. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!