Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Vannak itt Straight Edge lányok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak itt Straight Edge lányok?

Figyelt kérdés
2010. dec. 23. 11:31
 1/10 anonim ***** válasza:
igen de miért?
2010. dec. 23. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Csak úgy kérdezem, mert még nem találkoztam ilyennel.
2010. dec. 23. 11:37
 3/10 anonim ***** válasza:
ja értem, pedig szerintem sokan vannak ilyenek
2010. dec. 23. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Az meg milyen???
2010. dec. 23. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
13%
tök gáz. nem isznak meg nem csinálnak semmit. :P
2010. dec. 23. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Az egy dolog hogy nem isznak. De sokmindent csinálnak. Vannak Straight Edge skinhead-ek is.
2010. dec. 23. 12:58
 7/10 anonim ***** válasza:
valaki fejtse máár ki bővebben h mi ez. mert izgat :DD
2011. febr. 5. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:

Olvass utána báttya.


De nagyvonalakban az amiket leírtak már, nem isznak piát/vagy csak nagyon kevés mennyiséget, amitől nem ütik ki magukat, de ez sem jellemző/, aztán nem cigiznek, nem drogoznak, nem hívei az egy éjszakás kalandoknak, és akadnak közöttük vegák is, de ezt a vonalat nem mindegyik követi. :)


Szóval hasonló dolog a Straight Edge, a hardcore íratlan szabályai...vagy ilyesmi érted.

2011. jún. 2. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
itt vagyok:D
2012. jún. 8. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Az ötös emberkétől szeretném megkérdezni, hogy ő az életben csak a piálást, drogozást, és cigizést tartja "cselekedetnek"? Továbbá kívánok neked egy alkoholista apát, és egy olyan környezetet, ahol kb alig találkozol TISZTA emberrel! És igen, a gyökerek szemében az gáz, ha valaki nem drogozik, piál, stb. Az én szememben ez fordítva van. :) Sok sikert kívánok!
2012. aug. 1. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!