Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok nálatok mit jelentenek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok nálatok mit jelentenek ezek a dolgok? Bővebben lenn

Figyelt kérdés

Van egy lány akihez ha megpróbálok közeledni szóban (leszólítás) akkor a lány "csőlátásba" csap át, viszont látom, hogy a szemem sarkából rám néz és közben pirul. Ha interneten próbálok ismerkedni vele (facebook), majd elkérem az msn címét, gondolván, hogy picit félénk előbb msn-en kell megismerkednünk, de a válasza az, hogy nem használja (nem tudom, hogy ez lekoptatás vagy sem).

Egy iskolába járunk, 3 évfolyam különbséggel, de van, hogy egyszerre egy teremben van óránk, ekkor egyfolytában engem néz olyan bágyadt álmodozós szemmel.


A kérdésem: Ezek a jelek mit jelentenek nálatok? Érdemes próbálkozom a lánynál, vagy felejtsem el? Esetleg a korkülönbség zavarja?


A válaszokat előre is köszönöm!


Én 19/F

Ő 15/L


2011. nov. 1. 20:51
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy csak az okos barátnői mondanak neki hülyeséget. Simán lehet, hogy tetszel neki, csak félénk. Én se használom az msn-em, de általában megis mondom, hogy nem csak lekoptatásból válaszolom ezt. Próbálkozz nála, ha esetleg a termedben van, menj oda megkérdezni tőle, hogy milyen órája van ott, hogy szereti-e. Ha erre mosolyogva és a beszélgetést folytatólag reagál, akkor van esélyed :)
2011. nov. 1. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

mindenképp gyáva.

próbálkozz, különben sosem derül ki milyen értelemben.

vagy tetszel neki, de nem meri elhinni, hogy esélye van egy végzősnél 15 évesen, vagy nem tetszel neki, de nem mer elég határozott lenni, hogy nyíltan kimondja.

2011. nov. 1. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
sztem hívd el valahova, nekem egyértlemű h bejössz neki 20L
2011. nov. 1. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat! Jöhetnek még bátran :)


Első hozzászóló:

"Lehet, hogy csak az okos barátnői mondanak neki hülyeséget." -> Ezt kifejtenéd?

2011. nov. 1. 22:07
 5/7 anonim ***** válasza:
Első vagyok: nekem is volt már úgy, hogy a barátnőim mondták hog szarjam le XY srácot és legyek vele flegma mert akkor majd jobban akar. nem teljesen fogadtam meg, és a srác így is törte magát. de lehet, hogy az a lány viszont megfogadja a hasonló tanácsokat.
2011. nov. 2. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én is félénk voltam kamaszkoromban, de ha az általam kiszemelt srác kezdeményezett velem beszélgetést, én nem ráztam le... Szerintem nem mutat valami nagy érdeklődést. De ez csak az én véleményem, attól még próbálkozhatsz, ha van türelmed.
2011. nov. 7. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Én a lány helyében mindenképpen attól félnék, hogy te már érett vagy szexuális kapcsolatra is, de ő még (valószínűleg)nem érzi magát annak. Lehet, hogy attól fél, hogy te azt is akarod tőle nem tudom te erről, hogy vélekedsz. (ezt azért mondom mert ennyi idős koromban velem is már előfordult ez) én azt mondom ne add fel! :)
2011. nov. 7. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!