Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit tegyek ha tetszem egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Danika20 kérdése:

Mit tegyek ha tetszem egy lánynak de az egyik barátomnak nagyon teszik ilyenkor mi van?

Figyelt kérdés
2010. dec. 23. 11:39
 1/6 anonim ***** válasza:
58%
hát akkor összejönnék a csajjal, persze csak ha nekem is bejön, a barátom meg így járt ha engem választott a csaj, de ha igazi barát, akkor megérti a dolgot... :)
2010. dec. 23. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Az első válaszoló nagyon "empatikus" volt. Ha tetszik a csaj, és, ha igazán jó barátok vagytok, akk kérdezd meg, h zavarja-e, he nem tetszik, akk hagyd a francba.
2010. dec. 23. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Neked is tetszik a lány?

Úgyis a csaj fog dönteni, ha te tetszel neki, akkor veled jön össze, nem a barátoddal, hiába tetszik neki a csaj, azzal nem megy semmire.

2010. dec. 23. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nyilán nem gondoltam komolyan, hogy így járt, én is megbeszélném a haverral... :)
2010. dec. 23. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Persze nekem is bejön csak az a baj hogy a haveromnak elég gyerekes felfogása van: PL: elmentem bulizni őt is hívtam de ő nem jött mert ő soha nem jár bulizni. És ezért harizott mert én elmentem!!! Szóval tök gyerekes és ezt nagyon nem szeretem benne!!!!!! Amúgy az a nagy helyzet hogy még lánnyal sem láttam soha!!! VAJON MIIÉRT???????????????
2010. dec. 23. 11:51
 6/6 Pj0tr ***** válasza:

Ha tetszik összejössz a csajjal ennyi.

Ez a beszéld meg a haveroddal meg 22es csapdája. Ha azt mondja ok akkor azért jöhetsz össze a lánnyal, ha meg az, hogy nem akkor nem igazi haver ezért hagyod a fenébe és megintcsak ott tartunk, hogy összejöhetsz a csajjal.

Attól, hogy te elhajtod a csajt nem lesz a másik srácé, ezt fel kell fognia neki is.

2010. dec. 23. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!