Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek mi az oka annak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mi az oka annak, hogy sokkal tobb egyedulallo tini fiu van, mint lany?

Figyelt kérdés
2010. dec. 23. 17:15
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:

A válasz írója 84%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 17:37


Igen!Ott a pont!


De sajnos van egy másik véglet is.Amikor a babaarcú,elbuzult srácokat tekintik ideálnak a csajok.Szóval nem könnyű.

2010. dec. 23. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:

17:37

Hülyeségeket beszélsz, igazából nem ismered a mai tiniket. Én tudom milyenek, mivel 10 évvel fiatalabb vagyok mint te. Ja, és képzeld, én se vagyok több 55 kilónál. Szimplán nincs mit ennem, annyira elszegényedett az ország. Hosszú hajam van, mert szeretem, ezért néha hallom magam mögött azt, hogy "köcsög", mert ma már mindenkit ezzel azonosítanak, aki nem úgy néz ki, hogy tarra van nyírva a sérója. Mindemellett természetesen 4-es tanuló vagyok egyetemen, és mérnök leszek elméletileg, azért, hogy ki tudjak törni a nyomorból. Hogy mennyi barátnőm volt? 1 év alatt azt hiszem 6-ot számoltam össze, a statisztikához érdemes kort is írni: A legfiatalabb most 15 éves, azon kívül mindegyik maximum 1 évvel volt nálam fiatalabb.

2010. dec. 23. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:

Nincs mit enned,de számítógéped és interneted van? :)

Más mesét találj ki.Mi sem vagyunk gazdagok,de ha nem lenne mit kajálni akkor bizony nem kockulnék,mert nem lenne mivel! :)

2010. dec. 23. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:

17.57 ne beszélj már butaságokat... A legtöbb szegény akit én ismerek az mind kövér... mivel a legolcsóbb élelmiszerek a leghizlalóbbak.

És ugye azt sem szeretnéd nekem bemesélni, hogy ez a sok nyeszlett lánynak öltözött csőnadrágos amorf mókus, mind a létminimum alatt küszködik, és azért néznek így ki... Szegénynek csak csőnadrág jut, meg hajvasaló? :)

Értem én, hogy sértve érzed magad, de tudod akinek nem inge...

2010. dec. 23. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
66%

Nem beszélek "butaságot". Internetem csak azért van, mert létszükséglet ahhoz, hogy tudjak tanulni. Anyám iszik és elszív naponta 2 doboz cigit, bátyám is sokat dohányzik, apám kevesebbet. Havi 100 ezer forintból élünk (apám nyugdíja), aminek a fele cigire megy el. A saját dolgaimat (mint egyetem, utazás stb) saját pénzből intézem el (amit anyám folyamatosan próbál lehúzni tőlem, de mivel tudom mire költené, ezért nem nagyon adok neki)mert van szociális támogatásom. Mindemellett nincsenek kifizetve a számlák, így tényleg lehet, hogy nemsokára internet se lesz.

Enni meg nem eszek. Anyám nem tud főzni, főleg nem részegen. Egész életemben azt hittem, hogy én vagyok a finnyás, de más főztje viszont ízlett. De ez mellékes, magamnak szoktam kaját csinálni. Általában esténként megfőzök 3-4 tojást, és vajas kenyérre teszem és azt eszem.

2010. dec. 23. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

A válasz írója 70%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 17:34

igazából azért van több nő mert a nők átlagosan 7 évvel tovább élnek (nem biztos de kb 7 év) szóval az idős hölgyek teszik ki a külömbséget

2010. dec. 23. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Ez igaz, de a fiatalok között is több a nő, csak nem annyival, nézz csak utána, fél millióval több nő van az országban mint férfi.
2010. dec. 23. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
1 év alatt 6 csaj? Az nem kapcsolat..egyik se. 1-2 hónap az semmi, mellesleg szerintem is hülyeséget írsz.
2010. dec. 23. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

Egy év alatt jöttem össze ennyivel, igen. Kapcsolatok voltak, vagy mégis te minek neveznéd?

Mindegy, jelenleg 1 éve párkapcsolatban élek.

Mellesleg ha akarod, nem hiszed el. Nem kértelek rá.

2010. dec. 23. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

azert,mert a lanyok hamarabb ernek be agyilag mint a fiuk:D:D

ezert!!!

amugy meg azert is,mert a tini fiuk felenkenyek,es ez nem jon be alltalaban egy csajnak:D

2010. dec. 25. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!