Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Az normális, hogy nem érdekel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az normális, hogy nem érdekel a férfiasság?

Figyelt kérdés

Én egy férfit egyáltalán nem attól kezdek tisztelni, hogy erősebb nálam, mert úgy gondolom konditerembe bárki járhat. Engem igazán csak az okos férfiak fognak meg, még akkor is, hogyha esetlenek, és semmi úgymond férfias nincs bennük.

De komolyan!

Nem érdekel, hogy meg tudnak-e védeni...

Persze ez a kortársaim szerint ez nem normális, meg hogy majd megtapasztalom milyen egy Férfi, így nagybetűvel, és utánna lesz@rom a "gyíkokat".


Szerintetek normális, vagy egyedül vagyok?


16/L


2010. dec. 23. 18:27
1 2
 1/20 A kérdező kommentje:
-ez :)
2010. dec. 23. 18:28
 2/20 anonim ***** válasza:
66%

Örülök hogy így gondolod, és igazad is van!Normális:)

Nem számít, hogy ki mekkora, miylen izmos, semmit nem ér az aki 190 centi 100kiló izom ha nem tudja eltartani a családját, elmehetnek az ilyenek a francba az izmaikkal.

20f

2010. dec. 23. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 Moszuke ***** válasza:
100%

ajj úristen...-.-" inkább nem vitázok most..



a válaszom:

szerintem normális vagy.. minden nőnek más kell egy férfiban.

2010. dec. 23. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%

igen

attól nem lesz valaki gyík, mert nem 42-es a karja :D

2010. dec. 23. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
Igen, normális. Végre ilyet is olvasni már :)
2010. dec. 23. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
74%

férfias, nem attól férfias hogy izmos. mutatok neked egy férfias pasast: [link] (Ralph Fiennes)

meg még tudnék mutatni egy párat, na de szóval a férfiasság nem az izomtól függ, hanem az hogy legyen kiállása, és úgymond feltudj rá nézni. Én nemtudnék olyan fiúval együtt lenni amit te leírsz, nem érezném biztonságba magam mellette, és ezt nem a védelemre értem, de egy esetlen emberre nem lehet felnézni, nem lehet tisztelni. remélem érted.

2010. dec. 23. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
48%
Nekem elég, ha egészséges.
2010. dec. 23. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Csak mostanában mindenki olyan szinten a divat megszállottja, hogy úgy érzem, tökéletesen egyedül vagyok azzal, hogy hidegen hagy, hogy kinek milyen strasszos Ed Hardy pólója van, és hová jár gyúrni... Vagyis a környezetemben egyedül vagyok, az biztos. :)
2010. dec. 23. 18:42
 9/20 A kérdező kommentje:

ma 18:38

De nem számít ha esetlen valaki, hogyha felnézhetek rá mert sok mindent tud.

2010. dec. 23. 18:45
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a szívemben a kardom.
2010. dec. 23. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!