Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan müködik a "meleg-radar"?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan müködik a "meleg-radar"?

Figyelt kérdés

Leszbikus vagyok és kérdezem, hogyan is müködik ez a "meleg-radar" dolog?

Tehát hallottam sokaktól, hogy ök megérzik az utcán másokról, hogy azok melegek-e.

Nem tudom velem van-e a baj, de nekem még sose sikerült eddig.. egyszerüen nem tudom mit kéne néznem ahhoz, hogy megérezzem ezt :S


Hogyan megy ez?


L


2010. dec. 23. 20:40
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
75%

hát nem tudom:D fura dolog. hozzánk járt a nagybátyámhoz egy srác, aki a kollégája volt, és annyira nyálasan beszélt, hogy azt gondoltam, hogy háát biztos meleg a gyerek. aztán valahogy úgyéreztem, hogy mégse meleg ez, szimplán furin beszél. és tényleg nem lett meleg:D

majd kialakul szerintem neked is, amikor már meg tudod különböztetni...

első sorban a külső, a beszédstílus, és valahogy a jellem jelzi... a külső se mindig.:)

16/L

2010. dec. 23. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Oké, de látom nem érted a lényeget :)

Ez a "radar" azoknál müködik elvileg akik maguk is azok. Tehát nem azonos azzal, hogy te heteroként rámondod valakire, hogy biztos meleg... Ez valami megérzés féle, hogy ránézel és meglátod a szemében vagy valami... De nálam nem akar nagyon müködni :)

2010. dec. 23. 20:45
 3/11 anonim ***** válasza:
9%
És te azzal boldogabb vagy,h tudod h egy buz! jön veled szembe ?
2010. dec. 23. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Látom nem vagy valami agyas, második...


Ennek az a lényege, hogy másokon meglássuk, hogy az-e és akkor lehet lenne esély nála bepróbálkozni.

2010. dec. 23. 20:53
 5/11 anonim ***** válasza:
75%

Sokmindenkinek a mozdulatain, öltözködésén, beszédstílusán is látszik, de amire te gondolsz az valami más. Fogalmam sincs, hogy hogyan működik, de gyakran ha ránézek egy fiúra és amint találkozik a tekintetünk tudom, hogy ő is az. Van olyan is, aki sokszor zavarba ejtően és mereven néz engem, de nem merem megszólítani. Engem is felismernek, egy köztudottan meleg évfolyamtársam mindig olyan rosszallóan néz rám csak nem tudom miért, viszont volt aki le is szólított :D

Lányoknál biztos nehezebb ez, mert nem nagyon látszik kívülről, de talán ráérzel majd :)

18/F

2010. dec. 23. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
56%

te lány vagy ugye.

És keresel meleg fiúkat ?

A meleg fiúknak mióta kell lány ? O:

2010. dec. 24. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Hát nagyon elvagy tévedve. Nem fiúkat keresek, hanem lányokat -.-"
2010. dec. 24. 00:06
 8/11 anonim ***** válasza:
12%
a heterok is megérzik h ki a hereto...és ezért tudják h Kik a melegek.
2010. dec. 24. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Kérdezz meg egy meteorológust, hátha nekik van olyan.

Szerintem ez valami városi legenda lehet és mindenki csak találgat, kivéve, ha a melegeknek vannak telepatikus képességeik.

21:05 18/F: Akkor én jobb ha még véletlenül sem nézek más férfi szemébe nehogy melegnek higgyenek.

Hogy lehet ennyiből megítélni valamit?

Kivéve, ha direkt meleg szórakozóhelyen találkozik a tekintetetek, akkor biztos a másik is az.

A legbiztosabb ha megkérdezed a másikat tapintatosan.

2010. dec. 24. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
56%
Nem tudom, eddig nekem se vált be. Akiről azt hittem, utólag kiderült, van egy hetero kapcsolata. Engem is érdekelne, hogyan működik biztosra. :P
2011. jan. 8. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!