Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan müködik a "meleg-radar"?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan müködik a "meleg-radar"?

Figyelt kérdés

Leszbikus vagyok és kérdezem, hogyan is müködik ez a "meleg-radar" dolog?

Tehát hallottam sokaktól, hogy ök megérzik az utcán másokról, hogy azok melegek-e.

Nem tudom velem van-e a baj, de nekem még sose sikerült eddig.. egyszerüen nem tudom mit kéne néznem ahhoz, hogy megérezzem ezt :S


Hogyan megy ez?


L


2010. dec. 23. 20:40
1 2
 11/11 anonim válasza:
Tudod én megérzem nagyon azt, ha egy meleg nőci jön velem szembe. Az egyik tanárnőmre rányomultam, mert úgy éreztem, hogy meleg. Az iskola után bevallotta, hogy leszbikus, azóta is jó haverok vagyunk.De nem ő volt az egyetlen, akit így felismertem. De sokszor kivagyok magamtól, hogy hogy a fenébe érzem meg azt h valaki meleg. Érdekes dolog az biztos. Én vagyok a szerencsések egyike.
2015. jún. 30. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!