Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek nagy gáz ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek nagy gáz ha egy fiú nem mer kezdeményezni?

Figyelt kérdés
A kérdés magáért beszél
2010. dec. 23. 22:23
 1/9 anonim ***** válasza:
Elég mivel a férfi dolga a kezdeményezés...
2010. dec. 23. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
igen!! tök mind1 ha hülyét csinálsz magadból ha próbálkozol tuti sikerül!!! én mindenkivel dumálok aki hozzám szól... igyál egy felest és könnyebb lesz....
2010. dec. 23. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
igen... egy férfi legyen határozott, magabiztos, legalábbis engem csak így lehet megfogni
2010. dec. 23. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
A fiúnak kéne kezdeményezni, én pl. olyan lány vagyok hogy akár mennyire tettszik egy srác a világ minden kincséért sem mennék oda kezdeményezni, vegyél erőt magadon és menj oda hozzá ha tettszik neked vki, lehet hogy a lány is félénk közben meg tettszel neki! :)
2010. dec. 23. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Funktasztikus ***** válasza:
nyomulni kell mert a csaj ott hagy!
2010. dec. 23. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

HA tetszel neki, akkor a lány is fél és izgul.

De te kevésbé!

Kezdeményezz, ha szeretnél valamit! Ha visszautasítanak, akkor nem tetszettél, ez van.

Ha viszont nem utasít vissza, akkor eleve jó ponttal indulsz, hogy oda mertél menni, míg ő nem.

2010. dec. 24. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Gaz! Foleg, mikor egy fiu addig sullyed le, hogy adja a jeleket a csaj fele; a csaj megunja a sok varakozast, kezdemenyez, de a fiu meg valaszt se kepes adni! Tapasztalatbol mondom.
2010. dec. 24. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

olyan nincs , hogy nem mer ....

olyan van hogy nem akar !

2010. dec. 24. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

picit gáz. ne csak ülj:D

mit veszithetsz?? a lányok nem olyanok,h ezutan lekezelően bannak a pasikkal vagy hulyenek nezik.......ha viszont eszreveszi rajtad h tetszel neki,és nem kezdemenyezel,akk csak egy luzernek fog tartani,ugyh h probalj macsora valtani,és lépj:D

15l

2010. dec. 24. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!