Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van egy csaj aki nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy csaj aki nagyon tewtszik de rámse bagoz, és kéne pár tipp hogy elfelejtsem tud v ki segiteni? 13/f

Figyelt kérdés
2010. dec. 24. 20:35
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
vagy irj hasznos dolgot vagy huzz a francba,nem akarom halgatni egy visszamaradott pattogását
2010. dec. 24. 21:02
 12/15 anonim ***** válasza:
Nagyon keménykedsz itt kedves kérdező, ha olyan nagy legény vagy miért nem szeded össze magad az igazi életben is?
2010. dec. 24. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
remélem érted a kommentem,lehet hopgy veled még nemvolt ilyen,de téll szar érzés,majd egysze megtudod,am ha zavar amit irok akk te is elmehetsz,rendes komment kell
2010. dec. 24. 21:54
 14/15 anonim ***** válasza:
mekkora egy mitugrász kis szaralak lehetsz te... elvagy szállva egy kicsit magadtol. akartam irni egy rendes kommentet, de hát te azt nem érdemled meg... hülyegyerek... 13 éves aztán azthiszi legény a gáton... a földből nem látszol ki... (nehogy leird hogy 187centi vagy vagy tökömtudjamennyi, ha akarod érted mire célzok, ha nem, az a tény meg önmagáért beszél!)
2010. dec. 25. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 Bretso ***** válasza:

Kár, hogy ilyen kis buta vagy. Én 13 évesen is odafigyeltem, hogy igényes legyek. Ebbe beletartozik, hogy tudj írni. Ebbe beletartozik, hogy meghallgasd más véleményét, és odafigyelj rá. Tetszik neked vagy sem, igénytelen ahogy írsz. Az süt róla, hogy egy ostoba, éretlen kölyök vagy.


Ha normális, értelmes ember figyelmét akarod felkelteni, ilyen hozzáállással nem fog menni. Ha egy magadhoz hasonló szintű lányra pályázol, akkor pedig nem tudom mi a probléma. Odamész hozzá és megkérded: "Kő kóla?" v. "Gyüssz baszni vagy baszó jönni?".

2010. dec. 25. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!