Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Na szóval én 15 vok a csaj is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Na szóval én 15 vok a csaj is annyi de sajnos van pasija egy hónapja de látszik is hogy szeretik egymást. De nem rég beszéltem a csajal msn-en és feltételes modba beszéltük mi lenne ha járnánk megienek. Van vmi ötlet vagy tipp?

Figyelt kérdés
2009. szept. 6. 22:35
 1/4 anonim ***** válasza:
Mit akarsz tőle ha szeretik egymást? Amit kétlek, deazért mégis..
2009. szept. 6. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Wááááá >< Nőljetek fel, az a tippem. Basszus, hát ez röhej. Azt írod, látszik, hogy szeretik egymást. Mégis, a csajnak eszébe jut, hogy mi lenne ha veled járna. Ez elképesztő. Nem tudok komoly választ írni, mert ez komolytalan. Járjatok basszus, látszik, hogy nem fogjátok fel ennek a dolognak a mikéntjét. Vagy szereti, vagy nem. Ha szereti, akkor nem jár mással, mert őt szereti, nem téged. Vagy csak jár vele, de akkor meg nem szereti, ha közben szóba kerül, hogy mi lenne, ha veled járna. Komolytalanok vagytok nagyon =(


22/F

2009. szept. 6. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
járjál vele istenem... aztán majd jó érzés lesz h más pasikkal is erről beszél hogy milenne ha járnának, miközben veled van együtt.. ha ilyen rohadt r*bancot szeretnél gratulálok
2009. szept. 6. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szeretik egymást. Ilyen korban tudjátok ti azt, mit jelent igazából szeretni? Én 18 évesen jöttem rá, mikor már egy éve reménytelenül szerelmes voltam egy srácba. Aztán megszerettem igazán. Ma a férjem.

Egy hónap járás - gondolom előzménye nem volt - ez nem lehet szeretet.

2009. szept. 7. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!