Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miről beszéljek vele/velük msnen?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miről beszéljek vele/velük msnen?

Figyelt kérdés

Össze akarok jönni egy lánnyal de már minden témát átrágtunk msnen.Miről beszéljek vele?Az intim témákat nem szereti…

És a legjobb barátnőjével jóba akarok lenni, vele miről beszéljek?


2010. dec. 24. 22:08
 1/2 Moszuke ***** válasza:

hát.. engem ma innét fórumról vett fel egy lány msn-re.. és nemtom.. de nemvolt gondunk a témázással..

a hiba az ön készülékében van!


vájá megnézem miről dumáltunk és mondok témát...

na..


először is megjegyeztem neki hogy érdekes az hogy kellemes karácsonyi !hangulatot! kívánt az e-mailben és nem a szokásos kellemes karácsonyi "ünnepeket", meg ilyesmit ez nagyon tetszett.


ez megalapozta a beszélgetés hangulatát...


aztán egy könyv jött szóba amit később átküldtem neki msn-n. (.pdf formátuban)


aztán szóltam neki előre hogy a memóriám nagyon kaki, szal ne várjon tőlem sokat hogy esetleg emlékszem hogy "tegnap" fórumon mit írtam és hova.. + szóljon rám nyugodtan ha vmit 5x mondok el.


aztán amíg kerestem a könyvet jött a sablonos szar:

-mesélj, ki vagy mi vagy?


tömören elmondta hogy GYK fórumról látott egy postot ami feküdt neki és ezé van itt..


aztán megindult a témázás.. mondta hogy ő is szeret tanácsokat adni, másokon segíteni, szóba jött a könyv tartalma, az hogy szerelmes vagyok valakibe, a szerelmről mint érzés meg a vele járó cső látás, lila köd stb sokat filozofáltunk, hogy az agy és a szív mit akar stb,


említettem neki egy nyelvész lányt aki magasröptű témázásokról híres és nagyon jó vele beszélgetni, szóba hoztam a legutóbbi beszélgetésem a nyelvész lánnyal ami arról szólt hogy a világ mit vár el a nőktől és ez az elvárásnak való megfelelés hogy ront el sok mindent, stb,


aztán elmondta hogy ő nem ilyen, ő rá nincs hatással a világ bla-bla, firtattuk a nagy ő keresésen lényegét és hogy érdemes-e keresni, létezik-e vagy csak a fejünkben él, stb-stb,


aztán félre értett 1-2 dolgot a barátnőmmel kapcsolatban magyarázkodtam neki hogy szeretem őt, csak vele nem lehet jókat filozofálni, ő meg félre értette és azt hitte hogy nem lehet vele beszélgetni abszolút, na mind1,


aztán meséltem neki magamról, elmondtam milyen ember voltam, mivé váltam (érzelmileg, lelkileg),


aztán az emberi kapcsolatok miért mennek tönkre.. arról is, figyelem hiánya, gondok ki nem mondása stb, emó, és a szar világnézetekről,


internetes ismerkedés, mint olyan.. mint partner vagy barát keresés céljából alkalmas-e vagy sem, stb, előnyök hátrányok, stb, érvelések,


elmeséltem neki hogy pityeregtem a barátnőmnél, ekkor rátértünk a témára hogy a férfiak sosem mutatják ki mit éreznek, aztán jött a bla-bla hogy ha csalódik az ember zárkózottabb lesz, stb,


meséltem neki egy srácról aki a szemem előtt lett jóképű és rendes srácból jó képű és lányokat kihasználó srác. lelkileg megnyílni mások előtt, ennek veszélyei, előnye hátránya, stb,



najó viszont meguntam görgetni ezt a szart miről beszélgettünk ma... ennek már elégnek kell lennie egy pár msn beszélgetésre:) szépen lassan rágjátok át magatok ezeken..


bár ezek elég IQ témák szal szerintem sok hasznát nem vetted ennek a hozzászólásnak most:)

2010. dec. 24. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Kérdezd meg a politikai hovatartozását, a véleményét a világpolitikáról. Mi ezen jól össze melegedtünk :D

Mindketten nemzeti érzelműek vagyunk...

2010. dec. 24. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!