Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 1 hónap és 15 vagyok. Tiszta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

1 hónap és 15 vagyok. Tiszta gáz h egy 12 éves csajba zúgtam bele. Mit csinjak?

Figyelt kérdés

Most irogathatom hogy sokkal érettebb a koránál,úgyse hiszitek el..pedig igyvan.pár oszt társamnál "érettebb."

Még soká lesz 13..:S.Merjek belevágni?

(nem sexelni akarok vele ..csak szeretem nagyon :( )


2010. dec. 25. 00:57
1 2
 11/15 Funktasztikus ***** válasza:
hidd el csak külsöleg érett belsöleg csak próbál..próbálkozz korodbeliekkel:/ még éretlen egy kapcsra
2010. dec. 25. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

szia,szerintem nem gaz,altalaban a lanyok szeretik,ha a pasijuk nalluk idosebb par evnel...es szerintem ez igy van rendjen:)

ne felj,nem rohognek ki:P

15/L

2010. dec. 25. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Jesszusom gyerekek! Az én lányom 9 éves, és csak olvasok itt döbbenten, hogy mi vár rám? Én konkrétan nem lennék boldog, ha 12 évesen a lányom már pasizna, sőt! Mozi, uszi, séta lehet, vagy filmnézés (persze nálunk), de több nem!!! Atyavilág :))
2012. jan. 31. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
már nem aktuális..nem szeretem már..elegem votl h csüggött rajtam végig.még csók se volt hálisten
2012. jan. 31. 17:32
 15/15 anonim ***** válasza:
Majd alakul mással! Inkább a saját korosztályodból válogass, jóval érettebbek!
2012. jan. 31. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!