Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit gondoltok, hogyan utaljak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok, hogyan utaljak rá a Barátomnál, hogy most már hozhatna nekem egy szál virágot 3 hónap után? Nem azért mert hogy hű de akarok tőle valamit, csak egyszerűen jól esne:$

Figyelt kérdés
2011. szept. 20. 19:57
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
mond neki hogy szeretsz egy adott virágot , vagy is csak azt szereted bla bla bla utána reménykedj hátha meglep vele :)
2011. szept. 20. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Kezd el a virágokról áradozni. Ülj le az internet elé, és amikor bejön a szobába akkor kezdj el valami virágos oldalt nézegetni, mondjuk arról a virágról amit szeretnél kapni, vagy a kedvencedről. Erre hátha felfigyel.
2011. szept. 20. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
köszönöm :D
2011. szept. 20. 20:05
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Kezdj el előtte a virágokról beszélni, említsd meg neki melyik a kedvenced, és hátha. :)
2011. szept. 20. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Hát mi megnéztünk YT-on egy "hogyan vegyél rá egy lányt, hogy leszopjon" videót, halálra röhögtük magunkat. Olyanok voltak benne, hogy vigyél neki virágot, mondd neki, hogy szép, stb.

Kaptam virágot, mondta, hogy szép vagyok, de hulla beteg voltam, szóval nem jött be neki. XD

De szerintem jobb, ha egyszer magától jut eszébe, egyébként elég kényszeredett a dolog.

2011. szept. 20. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!