Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit tegyek? Van esélyem?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Van esélyem? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy van egy lány, aki nagyon tetszik nekem, aranyos és jól is néz ki. 1-1,5 hónapja ismerjük egymást, és kb 50 km-re lakunk egymástól. Egy iskolába járunk, néha szoktunk beszélgetni ketten, de mikor ott vannak a felsőbb évesek, szinte szóba se áll velem, és hozzám se szól :(

Pedig jókat tudunk beszélni, néha utal is rá h akarna velem járni stb.. de konkrétan még nem mondta, és én sem. Volt olyan, hogy rám nézett mosolygott és megölelte a felsőbb évest, rákérdeztem, h miért és azt mondta baráti ölelés, hülyülnek. De ha én is a barátja vagyok(mert mondta) akkor engem miért nem ölel meg? :( Tegnap pedig azt írta msn-en, hogy "ha akartam volna valamit, már rég lenne köztünk valami, nem gondolod?" erre berágtam, elköszöntem és otthagytam. Szerintetek kérdezzek rá, hogy lehetne-e köztünk több mint barátság? Értelmes válaszokat légyszi, köszi.


2010. dec. 25. 11:43
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát szerntem nem vesz komolyan:) Ha te ölelnél meg más lányt barátságból biztos nem esne neki se jól, ha tényleg vonzódik hozzád:) Független csaj, nem kötötte magát hozzád szerintem. Ha te szerelmes vagy belé mond el neki, hogy te csak őt szereted:) ha erre is komolytalan akkor nincs értelme:S
2010. dec. 25. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Elég egyértelmű, h nem jössz be neki külsőre. Így nem lehet köztetek barátságnál több, bármit is csinálsz.
2010. dec. 25. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
hagy a faszba csak játszik veled a csaj,ne hagyd hogy bábnak nézzen !
2010. dec. 25. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem mert búzi vagy
2010. dec. 25. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Szerintetek akkor kár próbálkozni? :(

Nembaj, elmondom neki h mit érzek és vagy elhajt vagy sikerrel járok...

2010. dec. 25. 15:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!