Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiuk, segitenetek nekem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiuk, segitenetek nekem?

Figyelt kérdés

Rövid leszek...Szoval én 15 éves lány vagyok es van egy korombeli fiu aki mar nagyon reg ota szimpatikus nekem...az utobbi par honapban eleg sokat lattuk egymast es sokszor neztunk egymas szemebe...majd egyszer az történt, hogy Ő a haverjaival sétalt es amikor egymas mellett mentünk el akkor nekem akarták lökni azt a fiut...(a haverjai)...Mind ketten félénkebbek vagyunk és a viselkedésünk eléggé hasonló. De most akkor én mit tehetnék, hogy megismerhessem Őt? Fogalmam sincs, hogy hogy kezdjek vele ismerkedni...Segitsetek!

Elore is koszi


2010. dec. 25. 15:05
 1/9 anonim ***** válasza:
72%
Ez egyszerűbb mint egy pofon! Egyszerűen kérdezd me tőle, hogy mit gondol rólad, vagy hogy teccel-e neki, egyszer amikor ketten lesztek, aztán ha azt mondja hogy nem teccel neki akkor ez van, nem ciki, ha meg igen akkor csak azt kell megtudnod, hogy akar-e tőled valamit :)
2010. dec. 25. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
De...elobb jobb volna vala valamennyire megismerni Őt..BARÁTILAG...vagy nem?
2010. dec. 25. 15:14
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

keress közös témát (az övéit vedd jobban figyelembe)

a pasik (esetünkben srácok) nem bonyolultak

ha félénk akkor nem nagyon fog nyomulni

legyél figyelmes (pl.:hogy vagy?)

ne illegesd magad az kicsit ijesztő lehet (az ilyeneknek mint Ő )

az a lényeg h ne legyél félén előtte mert az apokaliptikus lehet

cs

2010. dec. 25. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszod...Ezzel most sokat segitettel..:-)
2010. dec. 25. 15:58
 5/9 anonim ***** válasza:

nincs mit

írj ha van kérdésed

üdv és sok sikert

és csak semmi para =)

2010. dec. 25. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Jah hát azt gondoltam annyira ismered, de amúgy én azt mondom meg is ismerheted, meg belemehettek vakon, az sem gáz csak akkor számolni kell vele, hogy nem biztos hogy összejön, ez olyan szerelem első látásra dolog is lehet.
2010. dec. 25. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
hívd meg valamire.Vegyél neki egy kólát vagy mittom én.A lényeg hogy te hívod meg és közben beszélgettek.Egyszerű.Semmi para
2010. dec. 25. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

ha vesz neki valamit az nagyon szégyenbe taszítaná

ez a pasi dolga nem a csajé

a csaj ne vegye meg a faszit

de aztán ki hogy

2010. dec. 25. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Oke...szal ja...Majd kitalalok valamit, hogy beszelgethessunk egymassal...De amugy az milyen lenne ha csak irnek neki sms-t..? Mert a tesomat jol ismeri meg mar rolam is hallott hisz eleg sok kozos haverunk van! A lenyeg h en arra gondoltam, hogy majd ha Ujev lesz akkor irok neki meg majd megprobalok valahogy felhozni egy temat amin keresztul ismerkedni birunk...!(sms-ben) Amugy ha elotte lesz ra alkalmam h eloben dumaljak vele akkor term. majd ott beszelgtek vele..Amugy tenyleg koszi mindenkinek es aki meg bir az IRJOn..(Chale)!!! NEKEM EZ NAGYON FONTOS!!! Es meg 1x koszi mindenkinek!
2010. dec. 25. 22:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!