Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok véleményét várom! Mi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok véleményét várom! Mi kell nektek?

Figyelt kérdés
Lányok! Mit vártok el egy fiútól egy randin. Legyen esetleg romantikus, vagy a csendes, vagy legyen papucs féle, vagy mosolygós? Szeretném, ha jellemeznétek a számotokra megfelelőt! :) 17/F
2010. dec. 26. 19:58
 1/10 szamóca. ***** válasza:
kedves, vicces, nem papucs, nem nagyon romantikus.
2010. dec. 26. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
"Mikor 18 voltam, elmentem randizni egy sráccal. Kicsit többet ittunk, mint 1 pohár,aztán iszonyú hancúr lett a vége, mert a fiú nem volt gyáva, hanem rámenősen, tudatosan terelte a témá"
2010. dec. 26. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
54%
Nekem most egy 20 éven felüli intelligens, vicces "rosszfiú" kéne, aki egész éjszaka egyszerű romantika mellett intellektuálisan! szórakoztat. Ha ez megvolt későbbi randikon több is lehet. De mivel az agyam is erogén zónám, ott kell legfőképp megfognia :D
2010. dec. 26. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Előző, ha nem akadály, h nem vok rosszfiú és nem nézek ki jól, írj privit! :)
2010. dec. 26. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Legyen jófej, humoros és tudjon jó sokat beszélni, mert én is nagy dumás vagyok, legyen laza, de azért egy kicsit romantikus is. :)
2010. dec. 26. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Legyen önmaga, szerintem ez a legfontosabb. Meg ne akarjon mesterkélten, mesterségesen levenni a lábamról...


Nekem most egy olyan srácra lenne szükségem, aki 19-26 között van, kicsit rosszfiú, mosolygós, szenvedélyes, és okos, és vicces :]


21/L

2010. dec. 26. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
értem ez mind szép és jó :D az a helyzet hogy nekem az a problémám hogy nem vagyok nagyon érzelgős, állítólag romnatikus se és nem sokat mosolygok, komolyabb vagyok és szerintem ez egy randin hátrány, azért voltam kíváncsi a válaszokra, hátránynak érzem hogy érzelmileg hiányos vagyok...
2010. dec. 26. 20:45
 8/10 anonim ***** válasza:
Nem a világvége, ha nem vagy túl romantikus, de mondjuk sztem, egy romantikus, vagy nem romantikus lányt ez ugyanúgy zavarhat/nem zavarhat. Én nem vmi érzelgős, vagy romantikus, de, azért engem sztem kicsit zavarna.
2010. dec. 26. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
*Én nem vagyok vmi érzelgős... bocs, a vagyok-ot kihagytam
2010. dec. 26. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
értem
2010. dec. 26. 20:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!