Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, fiúk! Milyen a rendes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, fiúk! Milyen a rendes fiú? Milyen tulajdonságai vannak, hogy viszonyul a nőkhöz? Mindenki a saját véleményét írja!

Figyelt kérdés
Érdekelne, h szerintetek milyen az a "rendes" fiú?
2011. febr. 26. 12:54
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

Megbízható, odafigyelő, igyekszik vigyázni a párjára, hűséges, megértő, nyitott az érzelmekre, romantikus. Nem követelőzik, kompromisszumképes. Most hirtelen ezek ugrottak be.

19|F

2011. febr. 26. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
68%
Az első válaszoló nem hogy megközelítette, hanem szó szerint igaza van! Ez a rendes fiú fogalma.
2011. febr. 26. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Külsőre? Hogy viszonyul egy nőhöz? Udvarlós típus? Milyen nőknek udvarol?
2011. febr. 26. 13:04
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

Akkor ezek szerint én rendes fiú vagyok... Még sincs barátnőm. Ha tényleg ilyen pasikra vágynak a csajok akkor talán csak felém nincs ilyen csaj! :(


22/F

2011. febr. 26. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
85%
énis ilyen vagyok, nekem sincs bnőm.....kihasználnak, aztán leszarnak, szarok az egészbe
2011. febr. 26. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Nos, egy igazi rendes fiúról beszélünk ugye? Akkor a külső nem érdekli őt, például nálam se számít. Aki nem hiszi az ne higyje, én tudom. A nőkhöz kedvesen viszonyul és veszekedés után képes bocsánatot kérni még akkor is, ha nem ő hibázott. Hát szeretünk udvarolni, de ez inkább ember függő. Milyen nőknek udvarol? Hát akibe szerelmes lesz, ez mindenkinél így van. Belsőt értékelik ezért abban válogatnak, mint külsőben. Lehet nem Casanovák, de tiszta szívük van és ők is tudnak szerelmesek lenni:)
2011. febr. 26. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
75%

én is ilyen vagyok csak egy kicsit félek az elején de mégsincs barátnőm

16F

2011. febr. 26. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

én ilyen vagyok,de emellett zsivány is.hát nem tudnak kihasználni a nők,én játszom velük ha megérdemlik.2011 et írunk és kegyetlenül érdekvilágot élünk.örülnék már neki,ha jönne egy őszinte nő az életembe.

24/ff

2011. febr. 26. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
75%
A rendes fiú legfőbb tulajdonsága, h nincs bnője.
2011. febr. 26. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
A rendes fiút jól definiáltuk. Más kérdés, hogy a rendes fiúk nem kapósak.:)
2011. febr. 26. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!