Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Adnátok ötleteket? Mit kéne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Adnátok ötleteket? Mit kéne tennem? Komoly választ kort és nemet is kérnék.

Figyelt kérdés

Az a baj,h 22éves vagyok nemrég kezdtem el borotválkozni csak. Nem férfias az alakom és az arcom. Kisfiús arcom van, vékony testalkatú vagyok,vékony karral és csuklóval..

Ezenkívül nem érzem magam a koromhoz "megfelelően" érettnek..olyan bénának,kisfiúnak, esetlennek érzem magam..Emiatt lehet h nincs pnbizalmam és magabiztos sem vagyok,nem tartom magam jóképűnek,még bnőm sem volt soha..


2010. dec. 27. 21:05
 1/2 anonim ***** válasza:

Nyugi...En ugy gondolom, hogy mindenkire var valahol valaki! Csak keresni kell es nem a baberjaidon ulni! Amugy meg lehet, hogy csak te latod magad olyannak...Ha felteszel egy kepet akkor majd megmondom a velemenyem rolad! De a legfontosabb, hogy te erezd jol magad a borodben!!! Ha ez megvan akkor a tobbiek is sokkal jobbnak latnak majd! Szoval minden csak rajtad mulik!!!

25L

2010. dec. 27. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 modian ***** válasza:

Ha elhagyod magad az nem segít, tehát szedd össze magad.


Saját tapasztalat alapján azt javaslom neked, hogy járj gyúrni. De most komolyan. Ott láthatsz példaképeket, jót, rosszat egyaránt, aztán megszoksz és elég családias lesz a hangulat. Közben még az alakod is formálódik és kedved is jobb lesz.

Álmatlan éjszakád meg tuti nem lesz, ha rendesen edzel. :D

Velem mindig rendesek voltak, már 4 konditeremben is jártam és mindenhol. Az egyikben még edző is volt, aki ír edzéstervet és megbeszélitek, hogy mit hogyan. Ha nincs edző, bárki segít, akinek van 40-50-es karja. :)

Ne szeppenj meg, ha rászánod magad, belépsz és csupa izmot látsz, mindenki kezdte valahogy, ráadásul ők már tisztelik a súlyokat, hidd el.

Épp ma voltam elsőnek a 4. edzőteremben, kicsit feszélyezett az új hely, de tetszett. Átlátható volt, egyzserű és sugározta, hogy "Gyúrunk wazze!". Volt 4-5 csaj is és nem volt mind agyongyúrt, inkább taposó gépen nyomták.


Szóval alak lenne, érettség ragad rád. Csajt is lehet, hogy találsz, és barátokra is lelhetsz. Találsz ott még egy kezdőt, akkor abból durva fejlődést tudtok elérni.


Én is szivesen segítek, hogy hogyan kezdj neki, csak írj privátban.


Otthon is lehet edzegetni, de nyomába sem ér az edzőteremnek. 100 fekvő napi szinten lenne elfogadható, a te esetedben még több is kicsit, mert 22 éves vagy, ráadásul egyedül csinálod.


Egy próbát szerintem mindenképp megérne. Havi bérlet a legolcsóbb, ha lustulsz kicsit, akkor heti 3-4-szer elég edzeni. Én 16 évesen lenyomtam egy nyarat úgy, hogy napi 2,5 óra edzés.


Hajrá!!!

2010. dec. 28. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!