Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van egy fiú,25 éves és nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy fiú,25 éves és nagyon bejön. Írtam neki egy levelet, de nem reagált később kaptam tőle egy választ, amiben az állt hogy túl fiatal vagyok hozzá. Nagyon belé szerettem, de ő ezt nem tudja. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Nagyon fiatal vagyok hozzá, de engem ez nem zavar. Kiderítettem róla mindet és szerintem ez már egy kicsit beteges, de akkor se bírom nélküle!!! Segítsetek!!!
2011. nov. 4. 17:02
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
ha ö elutasitott akkor nem sokat tehetsz ellene.de azért zaklatni ne zaklasd. amugy hány éves vagy hogy fiatalnak hisz?
2011. nov. 4. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha szerinte túl fiatal vagy és szerinted is túl fiatal vagy, akkor nincs mit tenni. Túl fiatal vagy és kész. Nekem is tetszik egy bizonyos lány, de túl fiatal hozzám, ez van, rosszkor születtünk.
2011. nov. 4. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Akkor ez esélytelen. Ő nem nőként tekint rád. Egyébként hány éves vagy? 22F
2011. nov. 4. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező!


Hány éves vagy?

Ha egy fiatal lány írna nekem és valamiért vissza akarnám utasítani, akkor én is ezt írtam volna. (Nem azt, hogy köver, lapos, stb.)

2011. nov. 4. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Engem nem érdekelne a korod míg nem bűntethetőXD
2011. nov. 4. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Szerintem a szívnek nem lehet parancsolni! Akárhogyan is harcolsz az érzéseiddel, hiába! Ha valakit igazán szeretsz, az érzelmeid túl intenzívek ahhoz hogy törődj a korkülönbséggel! Tapasztalatból mondom! Amúgy ha a csaj betöltötte a 14-et és ő is akar a pasival kapcsolatot létesíteni, az már nem számít bűncselekménynek!
2011. nov. 4. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Jól tette. Azért egy 25 és mondjuk egy 14 éves világszemlélete nagyon eltért, hogy működő kapcsolat legyen köztük. Nem kellettél neki, keress korodhoz illőt.
2011. nov. 4. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
tegnap 20:01 a mai degenerált agyszüleménye a korhoz hozzáillőség:S Mondhatni undorító hozzá állás vagy inkább szánalmasnak mondanám. Két ember azért nem lehet boldog, mert egyesek csökönyesek:S Az irigység miatt undorodtok az ilyen korkülönbségtől, mert másért nem. Sehol nincs megírva, sehol sincs megtagadva, sehol nem törvény ellenes a korkülönbség! Csak az önző agyúakban.
2011. nov. 5. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
19:37-es vagyok. Utolsó válaszoló, tökéletesen egyetértek veled! :)
2011. nov. 6. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!