Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Milyen véleménnyel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Milyen véleménnyel lennétek egy olyan srácról aki facebook-on ír nektek levelet? Ez általában bejön egy csajnak? Vagy azt gondoljátok, hogy szerencsétlen a srác? Szóval mi inkább az első reakciótok?

Figyelt kérdés
2010. dec. 27. 21:24
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
28%

öcsém mi lenne, először tuti megnézik hogy mit irtál nekik , majd megnézik a képedet hogy helyes vagy , vagy bűncsúnya

157f

2010. dec. 27. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
15/f
2010. dec. 27. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 Funktasztikus ***** válasza:
49%
mi az jogy bejön??max örül neki!
2010. dec. 27. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
7%

megsúgom a legtöbb csaj (meglepő de) tud olvasni

tehát igen elolvassa azt megnéz magának majd személyesen is hogy nem kamuztál-e azt ha bejön a lomposod mérete akk va esélyed

2010. dec. 27. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
Arra értem a kérdést, hogy sok csajnak bejön ez mármint tetszik neki, hogy ilyen helyeken is "bókokat" kap de tuti vannak olyanok aki nem díjazza az ilyet szóval valahol az arány érdekelne...
2010. dec. 27. 21:29
 6/23 Mendus ***** válasza:
Ha tetszik a srác, vagyis szimpatikusak a képei, és szépen kifejezve írja meg a levelet, akkor persze, hogy szóba jöhet a dolog...emberfüggő, hogy ki hogyan viszonyul ehhez. 18/L
2010. dec. 27. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
Ha értelmes, eredeti levelet ír, akkor biztos értékelném. 25/N
2010. dec. 27. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:
Köszi, ilyen válaszokra gondoltam.
2010. dec. 27. 21:32
 9/23 Mendus ***** válasza:
21:30 vagyok, így, hogy most pontosítottad mit is akarsz ebből kihozni...válasz: igen, bejön a dolog, és jól esik.
2010. dec. 27. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:

Én nagyon örülök, ha írnak nekem levelet. Szóval nekem bejön. Csak legyen normálisan megfogalmazva, hogy mit szeretnél. Nem gondolnám azt hogy szerencsétlen a srác, azt gondolnám, hogy milyen aranyos! Az első reakcióm meglepődés lenne, de aztán mosolyognék. Mindenféleképpen válaszolnék az e-mailre még ha nem is szimpi srác.

Szerintem írd meg az e-mailt a lánynak akivel szemezel!

Sok szerencsét!


:)

2010. dec. 27. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!