Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mással is van ilyen?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mással is van ilyen?

Figyelt kérdés
Már párszor randiztunk de nálam még mindig ez van. nem tudom én ilyenkor nem tudok enni:D valamiért soha sem vok éhes..és már sztem tök hülyének néz h soha nem eszek semmit..de egyszerűen nem tudok:D lehet csak össze kell még szoknunk?
2010. dec. 27. 21:37
 1/10 anonim ***** válasza:
gondolom ideges vagy és azért :D de ha nem vagy ideges akkor dusztom sincs xD
2010. dec. 27. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
hát igen ideges vok..csak nem tudom miért tök szar:D és holnap palacsintázni megyünk h b*ssza meg:D
2010. dec. 27. 21:40
 3/10 anonim ***** válasza:
Valószínűleg még mindig izgulsz ilyenkor, sztem ez természetes. De, ha szted ez neki fura lenne, akk egyszerűen csak találj ki vmit, bár sztem nyugodtan megmondhatod, h még nem szoktatok teljesen össze, és kicsit izgulsz, ezért nem eszel, ha ez a helyzet.
2010. dec. 27. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
Lányvagy? Haigen, akkor érthető :D
2010. dec. 27. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
lazíts, és nevess...csak ne hisztérikusan XD
2010. dec. 27. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
idő után spórolósnak néz =)
2010. dec. 27. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
ja xD
2010. dec. 27. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
igen lány vok:D és egyfolytában nevetek igy is..málna fejem van:D
2010. dec. 27. 21:49
 9/10 anonim ***** válasza:
32%
Szilvásbuktát, mert azt szeretem!
2010. dec. 27. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Hát velem igen,mert én sokáig anorexiás voltam,és még most sem gyógyultam ki teljesen belőle.Mivel még új a kapcsolat,ezért nem tudok előtte enni(volt egy olyan mániám,hogy nem eszek más előtt,kivéve anyu+legjobb barátnőm+akkori pasim).Még nem mondtam el neki,hogy miért,de holnap itt alszik,szóval elég fura lesz...:/

Amúgy igen.Ez lehet az izgalomtól is.Mikor izgulok én sem tudok enni,mert elhánynám magam.:)

Szerintem kell egy kis idő,amíg feltudsz oldódni mellette,akkor nem lesz ilyennel gond.Hajrá.

2010. dec. 27. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!