Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csajok manapság mért mondjátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Funktasztikus kérdése:

Csajok manapság mért mondjátok bnötökkel egymásra h ri. Banc meg ku. rva stb?

Figyelt kérdés
2010. dec. 28. 00:33
 1/10 anonim ***** válasza:

Parancsolsz?

Engem nap mint nap lek*rváz a barátnőm de csak viccelünk, komolyan soha nem mondanék neki ilyet :)

2010. dec. 28. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Hát ez már a 21.század.:D Ha nem komolyan gondolják, akkor csak 'becézgetik' egymást:D
2010. dec. 28. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
Ez dícséret!
2010. dec. 28. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
hát én nem tudom...
2010. dec. 28. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
háát az és még néha azon röhögöm hogy ha ismimre mondják igaz isXD
2010. dec. 28. 00:37
 6/10 anonim ***** válasza:

Épp tegnap álmodtam azt, hogy leribancoztam egy csajt, mert k*rvának nevezett és álmomban pont egy pasi alól szállt ki. Én meg odamentem és szétvertem a pofáját, a pasi aki alól kiszállt közölte a végén, hogy igazam volt :D

Soha életemben nem verekedtem,de álmomban áhh,durva volt :D

2010. dec. 28. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Ja és mondanom sem kell álmaim pasija alól szállt ki, na a verést azért kapta, a ribancozást pedig a rám használt jelzőért :D

Csak tudnám miért álmodok ilyet, nincs is párom, nincs kire féltékenynek lennem :)

2010. dec. 28. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Igaz barátnőimre még viccből se tudnék ilyet mondani...
2010. dec. 28. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 lill* ***** válasza:
szánalmas viccből sem mondanék ilyet a b.nőmre..
2010. dec. 28. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
mert azt hiszik baromi viccesek, és kb 13 évesek vagy azon a szinten vannak. ez inkább szánalmas, és magukat jellemzik vele
2010. dec. 28. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!