Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk mi az az 5 jel amire azt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk mi az az 5 jel amire azt mondjátok, hogy biztos tetszetek a lánynak?

Figyelt kérdés

Milyen jeleket kell adni egy fiúnak,hogy ezt észrevegye és lépjen. :)

Köszi. :)


2011. szept. 20. 22:38
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
5-öt nem tudok. De ha a lány szemezett velem és elmosolyodott az vagy hülyének nézett és csendben kiröhögött vagy tetszettem neki és megismerkedtem vele. :)
2011. szept. 20. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

- gyakran mosolyogj rá (sokszor ennyi már elég is)

- mindíg nézz közvetlen a szemébe


Ennyi elég is, nem kell ide 5 "jel". :D

2011. szept. 20. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Ez nagyon jó kérdés. :)


Én mindig ezekra női jelzésekre várok, azért szoktam mindennap csajok arcát lesni.


Mondjuk egy egyértelmű szemezés tartósan és egy mosoly, ami nem gúnyos, hanem csábító tuti észrevehető jelként.


De azt tapasztalom, hogy a lányok vagy nem tudják rendesen kimutatni, ha tetszik nekik egy fiú vagy nagyon félénkek és ezért nem látok semmit.


5 jel


1. tartós szemezés

2. gyakran nézegetek felém, hogy nézem-e mondjuk például

3. kedves mosoly, amikor rám néz

4. mondjuk, ha megszólít magától és érdeklődik felőlem, de ezt még nem éltem meg sajnos

5. ha elém áll és megcsókol :D ez is jól hangzik, de ezt sem ízlelhettem még meg

2011. szept. 20. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm. :)

Bár ez elég kétséges. :D Mert arra is rámosolygok aki nem jön be,ha valami érdekeset csinál,vagy felhivja magára a figyelmet. Szoval nem tuti ez a jel adás sem. :P

2011. szept. 20. 22:48
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
utlosó a lány akivel mostanávan jöttem össze pont a te 5 jeledből az 1lső 4-el kezdett, és nekem elég 1értelmű volt. kedves kérdező,hallgass csak rá :) jobban nem lehet kifejteni
2011. szept. 20. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Óóó szuper. :)

Hmm hétvégén lehet,hogy ki is próbálom. :)

2011. szept. 20. 22:54
 7/8 anonim ***** válasza:

22:47-es már megírta az 5 legfontosabb dolgot.

(csak azért írtam ide, hogy ha szükségem lenne rá, akkor meg tudjam nézni :D)

2011. szept. 21. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az nagyon bejön mikor egy csaj rámnéz, mosolyog, majd ilyen "zavarba jöttem" kiselőadást tart :D
2011. szept. 22. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!