Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Holnap találkozok egy sráccal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Holnap találkozok egy sráccal aki nagyon tetszik. De nem tudom még hogy mit vegyek fel meg ilyenek. Meg hogy éreztessem vele a dolgokat. Szerintetek?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Én holnap találkozok egy sráccal akivel kb 5 napja msnezek.. és msot megyünk városba de úgy hogy még egy személy ott lessz...

és ahogy ismerem magam egyből elkezd remegeni mindenem klerülök azt hogy hozzámszóljon bárki és ideges leszek... Szerintetek mit csináljak vagy hogy próbáljam éreztetni vele hogy nekem tetszik, de úgy hogy az ne legyen fltűnő?? pl aki még ott lessz ne jöjjön ráá.. meg ilyenek. miylen ruhát vegyek fel? Adjatok ötleteket légyszi. Köszi! (:?


2010. dec. 28. 13:47
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Valami meleget vegyél fel, holnapra csúnya mínuszokat mondanak.
2010. dec. 28. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ne öltözz túl...csak iylen kicsit csinin, és szerintem csak légy természetes, beszélgess vele, ennyi, nem kell nyomulnod
2010. dec. 28. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Feromonos parfüm mindent megold emberek :D.

Búcsúzáskor öleld meg, és nyomj az arcára egy puszit. Az ölelésnél figyelj arra, hogy hosszú legyen és szoros persze ne annyira, hogy megfojtsd.


Öltözz csinosan persze ne úgy mint aki bulizni készül :) Sok sikert : D

2010. dec. 28. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ne öltözz kivágott pólóba, mert a pasik nem igazán szeretik az olyat!!! Inkább húzz olyat, ami szép, MELEG, és NEM KIHÍVÓ!!! Remélem segítettem!!!! :D
2010. dec. 28. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönööm aszépen :D azóta kiderült h még leszenk vagy hérman pluszba.. nem merek majd hozzészólni se... :S
2010. dec. 28. 21:23
 6/6 anonim ***** válasza:
A lényeg, hogy ne görcsölj!!! Csak legyél természetes. Beszélj vele úgy, mintha már ezer éve ismernétek egymást, a többi meg majd kiderül!!!! :)
2010. dec. 28. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!