Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok nektek miért nem lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok nektek miért nem lehet már udvarolni? csak kiröhögitek akik ezt csinálnák.

Figyelt kérdés
2010. dec. 28. 16:57
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
0%

Hát attól függ hogy udvarol.

Ha szerenádot ad, vagy verset ír én is kiröhögöm.

2010. dec. 28. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%

én nem röhögnélek ki :)

a szerenádnak is örülnék :)

2010. dec. 28. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 Moszuke ***** válasza:
100%

ribancnak ne akarj udvarolni.. ribancot dugd meg és hagyd el, hadd jöjjön a következő.. érted ugye?

vannak lányok akiknek elpirulnak és vannak akik kiröhögnek ha udvarolsz..

2010. dec. 28. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
hát nem is ilyenre gondoltam XD
2010. dec. 28. 16:59
 5/18 anonim ***** válasza:
65%
És vannak, akik a rózsádat a kukába dobják, és vannak, akik még fel is jelentenek az udvarlásért.
2010. dec. 28. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
attól függ, hogy udvarolsz... ha nyomatod a hülye dumádat és észre se veszed milyen unalmas, akkor ott hagylak és bunkó leszek veled, de ha adsz egy csokor rózsát, akkor nem sértődök meg :))
2010. dec. 28. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

De már az is 1 művészet odajutni a lányokhoz :D

falkába vannak mindig

2010. dec. 28. 17:04
 8/18 anonim ***** válasza:

hát nem egészen... mindig le kell csapni a megfelelő alkalomra! ha még tényleg sülve-főve együtt vannak, akkor hanyagold... az azt mutatja, hogy elfoglalt lány, nem lenne rád ideje... az olyanokat keresd inkább, akik bár együtt vannak a többiekkel, de van amikor egyedül vannak :))

Hajrá!

2010. dec. 28. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
"falkába vannak mindig"...tényleg,nekem is gondot okozott,hogy a többitől miként válasszam el,mert csoportban nem viselkednek komolyan.Ki kell figyelned,hogy mikor van egyedül és akkor megmondani neki nyíltan,hogy mit szeretnél.
2010. dec. 28. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

általában azokat röhögik ki,akik nem jönnek nekik be.

mondjuk ha egy srac aki nem trestzik oylan szerenadot ad,valoszinu,enis kihöhögnem :/ a versre pedig csak mosolyognek.

de mondjuk ha az aki tetszik az adna szerenadot,annak örülnek:D

2010. dec. 28. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!