Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A lányok miért csodálkoznak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányok miért csodálkoznak, hogy sok fiú manapság már nem is mer ismerkedni, udvarolni?

2011. júl. 12. 11:08
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
:O úgytünt mint akik csodálkoznak?
2011. júl. 12. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
34%

mert már elvárják, hogy a csaj udvaroljon nekik.

érti?!

am én is iylen szánalmas ki f*sz voltam 15 éves kromig, hogy azthittem, hogy a nők vmi tök ms, felsőbbrangú emberek, akik sose állnának velem (egy kövérkés csúnya 15 évessel szóba)

aztán rájöttem később, hogy ez k*rvára nem így van....

a nő is ember, a csajnak is van ugyanúgy b*szhatnékja mint a férfiaknak, a csaj is ugyanúgy vágyik valakire akit szerethet, akivel összebújhat.

Szal, he én nem megyek oda hozzá, nem szólítom le, nem nevettetem meg, megteszi más....és nehogymá más dugjon meg egy iylen jo csajt....

ez játszódik le bennem mindig...;)

persze most kicsit le vagyok fojtva mert van csajom...:D, de azért a flörtért még senki sem haragszik..;)

2011. júl. 12. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
69%
Viszont aki csúnya, az hiába is próbálkozik, nem kell egy lánynak se. Én pl. ezért nem megyek oda a lányokhoz, épp elegen utasítottak már el a külsőm miatt.
2011. júl. 12. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:
Remélem, megnéztétek a videót. Az ott látható ultraöntudatos lányok miatt érzi magát sok fiú senkinek.
2011. júl. 12. 11:29
 5/25 anonim ***** válasza:
viszont arra kiváncsi lenneékha egy lánynak bejön a srác de ő nem megy oda hanem várja hogy a fiu menjen akkor ők mik? ismerekolyan csajt eléggé idegesitett is hogy nekem nem jött be de azért barátnőinek el el mondogatta a sztorit hogybelém szrlmes fu d utáltam amugy se szeretem ha nem szarnak le az osztályban....18/F
2011. júl. 12. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
Az az igazán gáz, amikor az ember odamegy, és kiderül, hogy az illető egy olyan Πcsa buliribanc, mint a videóban szereplők java része. Necces dolog leszólítani valakit, mert a mai világban 100-ból 99-szer ez van.
2011. júl. 12. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
59%

Udvarolni nincs értelme ez így van, legalábbis hiába fűzöd sokáig a csajt, hülyít és átb@ssza a fejed ha meg ő is akar valamit akkor 2-3 nap után úgyis szétdobja a lábát. Így is megvan az esélye, hogy utána már szarik a fejedre, de legalább megvolt egy jó élmény.

Ez van ilyen világot élünk. 25/f

2011. júl. 12. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
66%
Az utolsó jól mondja. Úgyis a külsőn múlik minden, udvarlással semmit nem lehet elérni.
2011. júl. 12. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
nem értem mit kell itt nyusziskodni.. csak akkor lesz csajod, ha teszel érte, erőt kell venni magadon, és kitartóan próbálkozni, ha nőt szeretnél.. nem ciki odamenni,
2011. júl. 12. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim válasza:
100%

az előttem szólónak..

nem cink odamenni, de ha aztán a barátnőivel röhög ki ,hogy mekkora egy "lúzer" vagy, akkor meg nézel.

2011. júl. 12. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!