Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Milyen az a középkategóriás csaj?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen az a középkategóriás csaj?

Figyelt kérdés
milyen? hogy értik ezt? pl? kép?
2010. dec. 28. 18:53
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
köszönöm mindenki véleményét!:) utolsó, neked akkor mi a nem közép kategóriás? nagyigényűnek látszol:)
2010. dec. 28. 21:03
 12/18 anonim ***** válasza:
mostmár elárulhatod melyik vagy te! :)
2010. dec. 28. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
igazából egyik sem, de minddel közeli baráti kapcsolatban vagyok, egy település...:)fiú vagyok:):/
2010. dec. 28. 21:06
 14/18 anonim ***** válasza:
Hát akkor nagyon jó fej vagy, hogy így felpakolgattad a képeiket...
2010. dec. 28. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
hát igen:D de szerintem ezzel senkit nem sértek meg...
2010. dec. 28. 21:27
 16/18 anonim ***** válasza:
Nincsenek nagy igényeim, a középkategóriás csajok is tökéletesen megfelelnek, de nem ez volt a kérdés. Mondjuk itt egy számomra fullos (Marzia Prince fitness oktató): [link]
2010. dec. 28. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 Mentifantezsvér ***** válasza:
hát ha egy haverom így felrakna hogy osztályozzanak h középkategória vagyok e akkor asszem kapna a fejére :D mellesleg tök középkategóriás vagyok....lol xD
2010. dec. 28. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:

hát az tényleg fullos:D de bekell néha érni a "középkategóriás csajokkal"


lehet, hogy én is kapok:D:P nem hiszem, hogy középkategóriás vagy:) szerintem egyik lány sem az:)

2010. dec. 28. 21:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!