Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Új srác vagyok a suliba és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Új srác vagyok a suliba és tanácsokat kérnék?

Figyelt kérdés
Az osztályba ahova mentem van 1 csaj aki nekem nagyon bejön és szerintem én is neki! De én nem merek odamenni hozzá mert nem tudok mit mondani neki és félek hogy beégek :/ De msn-en meg tök jókat elbeszélgetünk... minden csajjal eltudok hülyülni meg jókat beszélni, csak azzal nem aki nekem nagyon bejön.. mert ha vele beszélek, zavarba jövök és izgulok és hirtelen semmit sem tudok mondani. Az a baj hogy az osztályon belül is csak 1-2 sráccal vagyok jóba :S de olyan ciki h msn-en beszélünk, élőbe meg csak 1-2szer akkor is 1-2 mondatot. :/
2011. okt. 6. 13:02
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem minnél hamarabb kezdj el vele személyesen is beszélgetni, mert a végén azt fogja hinni, hogy szégyenled, hogy ismered, vagy nem kedveled. Kérdezz tőle bármit, kérj tőle segítséget a tanuláshoz. Miről szoktatok MSN-en beszélgetni? Az a másik baj, ha mindent megtárgyaltok msn-en, akkor személyesen már nincs miről beszélni:)

Vagy csak hívd el fagyizni. Kérdezd meg, nem lenne-e kedve hozzá. Biztos nem fog elhajtani. hajrá! csak először lesz nagyon nehéz, utána már menni fog, és azon fogsz csodálkozni, miért volt ilyen nehéz megtenni az első lépést.

2011. okt. 6. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

És msn-en miről beszélgettek? Arról a témáról nem tudtok élőben is? Vagy állandóan ott vannak a barátnői körülötte és ez fusztrál téged?

Valahogy felül kell kerekedned magadon, mert különben nem lesz belőle semmi. Amúgy miből gondolod, hogy bejössz neki? Mert ha tuti, hogy így van, akkor igazából lehet még aranyosnak is fogja találni, hogy zavarban vagy, és ha jófej akkor fog segíteni. Amúgy egy beszélgetés két emberen múlik, szóval nem csak neked kell beszélni, ezt is vedd figyelembe. :)

2011. okt. 6. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Igen a barátnői legtöbbször ott vannak a közelébe :/ nem nagyon szokott egyedül lenni.. De 1-2 szer idejött hozzám szünetbe de akkor is csak 1-2 szót váltottunk mert óra volt sajnos...
2011. okt. 6. 13:52
 4/7 anonim ***** válasza:
82%

Akkor kérdezd meg hogy van e kedve suli után átnézni a leckét, meginni közben egy kólát, vagy ilyesmi.

Ha nem próbálod meg, akkor sose lesz belőle semmi, a csaj nem fog kezdeményezni, sőt már az egy jó jel, ha odamegy hozzád, valszeg akkor adja a lehetőséget egy továbblépésre.

Tedd meg, mert ha nem teszed később bánni fogod.

2011. okt. 6. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
képzeld azt, hogy ő is csak egy a többi barátod közül, és akkor nem görcsölsz, legrosszabb esetben kapsz egy puszit :D
2011. okt. 6. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Hát ezzel a szöveggel, hogy suli után nézzük át a leckét, szerintem pofán röhögne xDDD De majd próbálkozok valamivel, csak ha meg hirtelen nem tudok mit mondani, az meg olyan ciki :D
2011. okt. 6. 18:37
 7/7 anonim ***** válasza:
énekelj neki egy Chris Isaac-számot :D
2011. okt. 6. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!