Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miről beszéljek vele? :O

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miről beszéljek vele? :O

Figyelt kérdés
Nagyon megtetszett egy srác, már ismerősök vagyunk facebookon, de még sose beszéltem vele :S Rá akarok írni chaten, de nem tudom hogy hogyan kezdhetném =/ Persze, addig oké hogy szia, nembaj h rádírtam? szeretnélek megismerni, csak azt nem tudom hogy milyen témákat dobjak föl... vagy kitaláljak vmi ürügyet h miért írok? pl adjon át egy üzenetet a haverjának.. vagy ilyesmi :D mit szeretnek jobban a fiúk, ha nyílt lapokkal játszunk vagy ha bonyolítjuk a dolgot? :D
2010. dec. 29. 14:04
 1/6 anonim ***** válasza:
50%

Szerintem szakadj le a f@szbűkról, és próbáld meg élőben. Mondjuk ha már ott elakad a dolog, hogy mit mondj neki, az eléggé gáz. Fogadok, hogy ha nem az lenne a napi program, hogy a neten lógsz, hanem valami értelmeset is csinálnál, akkor lenne miről beszélned vele.


Get a life.

2010. dec. 29. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Én mint hímnemű, igazából szeretem azt,ha egy témát kisebb részekre bontunk aztán azokat a kisebb részeket mégkisebb darabokra és egy idő után majd elfogy. Azaz szeretek belemerülni a részletekbe. Ez nem bonyolítás csak szimplán több út nyílik a többi téma felé.

Én ezt a módszert szeretem.

Hogy témák? Első sorban a hobbival próbálkozz,aztán megírja milyen hobbijai vannak,visszakérdezel,hogy mióta csinálja éshogy miket tud belőle stb. Az a lényeg,hogy olyan kérdéseket ne tegyél fel,amire Igen-nem a válasz. Aztán az iskolai életéről,hülyéskedések meg egyebek(elmeséli a régi dolgait,te is a te régi dolgaidat).

Aztán a zene,játékok egyebek. Kocsi,autó-motor, elektronika.

Filmek és hősök. Esetleg szereti-e az animéket ha igen akkor rögtön google segítségével utánna nézel az adott animének,szedsz ki belőle néhány szereplőt hogy neked ő a kedvenced,esetleg meg is nézel egyet.

Szóval ezt most így csak fejből gondolkodás nélkül írtam meg 2 perc alatt..Tovább is lehet bontani. De valahogy így gondolkodj.

Sok sikert.

16/F ;)

2010. dec. 29. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

második válaszolónak köszi szépen :) sokat segítettél :D

az elsőnek: képzeld van életem, de a sráccal még csak nem is egy suliba járunk, kb 2x láttam eddig élőben... kicsit hülyén jönne ki, ha egyből odamennék tök ismeretlenül beszélgetni -.-" először meg szeretném ismerni picit, mielőtt taliznánk :)

akkor mostmár vannak témák, csak azt nem tudom h hogy kezdjem.. szia, szeretnélek megismerni, nembaj h írtam? és aztán hogy folytassam? egyből h hallottam h focizol, biztos jól megy. vagy hogy kezdjem el?

2010. dec. 29. 14:35
 4/6 anonim válasza:
Mi lenne, ha mondjuk - ha már úgyis facebookról van szó - megnéznéd, hogy miket szeret, milyen témákat, és megtudnál róluk többet. Biztos találnál olyan témákat, amit ő is és te is ismersz, és tudtok róla beszélni. Nem kell, hogy nagy dolog legyen! Film, zene stb... Én azt mondom, tudj meg róla többet, tudd meg, hogy mit szeret és mit nem, informálódj, és biztosan találsz közös témát. Ha nem, akkor az ő egyik szeretett témájából csinálj közös témát. Ergo: ha nem ismered a kedvenc filmjét például, akkor olvass utána. Ilyen egyszerű. :) Sok sikert. ^^ 16/f voltam ;)
2010. dec. 29. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
szia,sztem alapból ne úgy kezdd,h szeretnélek megismerni... ugyanezt mondd el,csak vezesd rá 1 1kcsit, akkor rejtélyesnek fogsz tűnni :D:D 18/Ł
2010. dec. 29. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Off: Az ilyen kérdéseknél mindíg van egy olyan gyökér, mint az #1-es válaszoló 😂😂
2017. aug. 1. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!