Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan csábítsam el a srácot?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan csábítsam el a srácot?

Figyelt kérdés

Van egy srác, akit nyáron ismertem meg, első perctől kezdve nagyon tetszik, úgy, ahogy még soha senki nem vett le a lábamról. Eleinte eléggé úgy tűnt, hogy én is tetszem neki, hiszen odajött bemutatkozni és többször is beszélgettünk. Mindig nagyon mosolygott rám, a barátai is ezóta viszonylag közvetlenek és kedvesek voltak velem, pedig nem is ismertek egyáltalán. Néha úgy láttam, fel is hívták rám a srác figyelmét, mikor megjelentem, de ő még nem vett észre. Viszont ez után volt egy kis kimaradás pár hónapig, amikor semmi nem történt, csak elment mellettem legtöbbször. Aztán egyszer megint megtört a jég és elkezdte kérdezgetni, hogy vagyok és mi újság. Aztán pedig sokat szemeztünk megint, ha csak messziről láttuk egymást, küldött nekem puszit is. De nem tudom hová tenni azt a pár hét kiesést, amikor semmit nem lépett. Most egy pár hétig még lehetetlen, hogy összefussunk, de jó lenne ha alakulna a dolog majd ha ismét találkozunk. Viszont nem akarok nyomulni, az lenne a jó, ha ő kezdeményezne valami konkrétat (randi, ilyesmi). Hogyan hívjam fel magamra a figyelmét?


Hülyeségektől légyszi kíméljetek, hogy villantsak neki mellett meg segget.


2010. dec. 29. 20:44
 1/9 anonim ***** válasza:
Szerintem felesleges felhívni a figyelmét ha tetszel neki, ha puszit küld viszonozd és mosolyogva integess. Sok sikert majd írj :)
2010. dec. 29. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Bummshakalaka ***** válasza:

^

|

|

Igaza van, de ha biztos vagy benne, hogy bejössz neki akkor ritkán hangsúlyozom RITKÁN kacsints rá...én ettől felbátorodnék és odamennék a lányhoz:)

2010. dec. 29. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Ez jó ötlet, köszi szépen a segítséget mindkettőtöknek :)
2010. dec. 29. 21:00
 4/9 anonim ***** válasza:
lehet, hogy te kene kezdemenyezz, a mai vilagban ez teljesen normalis, tehat nincs mitol felj:D
2011. jan. 4. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
0%
Ha van egy pici oda fent -akkor gondolkodj!!! Szerinted az a pár hét alatt társasjátékozott a hugával??? Nem!!! Más csaj is volt a látószögébe-csak épp nem jött neki össze-igy maradtál Te!! Igy hát döntsd el mit is akarsz ettöl a fiutól? szerintem kezdeménnyezz-vidd ágyba csavard ki s tutu vagy az ágyba meglátod ő nem fog rólad leszálni!!!-hisz te is tudod ugy is az ágy dönti el a dolgokat!!! Ha a pasinak nüködik a szerszáma s van is esetleg egzisztenciája akkor Te magad sem fogod békén hagyni!!-IGAZ???
2011. jan. 4. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
szerintem hívd el pl. pizzázni v. valahova és akkor észreveszi h mit akarsz
2011. jan. 4. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

13:02 .. te feminista vagy? , vagy olyan igaz "partyba megbaszatom magam ribanc" ? ... ilyen hülyeségeket ne írj!


A válaszom meg az hogy biztos félt/fél kezdeményezni, igen mindenképp gyenge jelek sokaságával kell elárasztani, hogy igen, van miért elhívni ezt a lányt randira!

2011. jan. 4. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
13:02 amúgy minden bizonnyal unatkozó 13 éves aki csak a pasinak akar jót azzal hogy k.rváskodásra bíztatja a kérdezőt
2011. jan. 4. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Altair1191 ***** válasza:
13:02 Te egy idióta vagy. Tuti hogy te még nem éreztél szerelmet. 2 hét kiesés az normális, a srác abszolút bekattant és elkezdett félni mert biztosan meg akarta kérdezni,de nem volt elég bátorsága és visszaesett. Ismerős helyzet. Fentebb az az igazság hogy próbáld éreztetni vele hogy bejön neked. Azt mondják hogy a fiúk túl vakmerők de mikor teljesen szerelmesek akkor 99.9%-nál sem vállalnak kockázatot ha nincs elég bátorságuk.
2011. jan. 4. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!