Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van egy csaj aki tetszik és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy csaj aki tetszik és fel akarom venni MSN-re, de nem tudom, hogy mivel kezdjem:S Írnátok pár gondolatot? Az gáz h pl: Láttalak FB-n és nagyon megtetszettél, szeretnélek jobban megismerni. 16/F

Figyelt kérdés
2011. jan. 2. 22:17
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem. Neked kell írnod.
2011. jan. 2. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Ha megnézhetem a lány adatlapját, mert elküldöd privátban a linket hozzá, akkor megmondom, hogy mit írj neki.

De akkor az nem te leszel, hanem én.

2011. jan. 2. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

te szegééény flóóótááás. nah most mondom. és jegyzetelj.

ha meglátod suliban, mosolyogj rá. ha visszamosolyog, jó vagy. (az fontos, hogy ne nézzenek a barátnői. lehet hogy ott vannak közben a barátnői, de ha látják, kiröhögnek, és vesztettél). de ne nézd folyamatosan. menj oda hozzá pár szünettel később: szia széplány. hogy vagy? beszélgess vele..ne tárulkozz ki kapásból azzal, hogy szeretnéd megismerni. csak beszélgess. (pl. milyen órád lesz? tényleg? nekem is volt már ma. ki a tanárod? szereted? miért nem? blablabla). és csak a végén kérd el az msn címét. vedd fel másnap 18.00körül. beszélgess vele kicsit. hogy van, meg hasonlók, aztán hívd el valahova. ez nagyon fontos mert ha msnen beszélgetsz vele, később nem leszel rá képes személyesen. sok sikert tesa. 16/f

2011. jan. 2. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 kovpet ***** válasza:
Nem gáz, jó lesz.
2011. jan. 2. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, de az a gáz, hogy nem egy suliba járunk :S
2011. jan. 3. 18:28
 6/8 anonim válasza:
Sztem írhatod neki ezt! Csaj vok és nálam is így próbálkoznak :)
2011. jan. 4. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 YukiKomatsu válasza:
szerintem először jelöld be majd írj rá fb chaten.És ha ott érdeklődik(vissza kérdez) akkor húzd el előtte a mézes madzagot és hajrá.Légy vele kedves de ne úgy mintha szerelemet akarnál vallani hogy olyan szép vagy meg ilyen szép lányt még sosem láttam ez nyomulás és nem minden lánynak jön be!Írj rá és a második alakalommal már szerintem simán mondhatod hogy tetszenek a képeid vagy hogy jól nézel ki rajtuk.Ilyen kis apróságok semmi nagy dolog.
2011. jan. 5. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Na csaj vagyok, es altalaban en igy szoktam elkezdeni egy beszelgetest egy fiuval, vagyis a fiuk tobbsege igy kezd neki. Eloszor is fb-n ramir, es ott kerdezoskodik, h melyik suliba jarok, meg akkor is ha tudja, de azert kerdezi, s minden, erdeklodj meg rola, vane tesoja, stb. s egyszer majd terj ra arra h mondjad, h nem beszelunk inkabb MSN-en mert ott jobb, s akkor megadja az MSN cimet. De szerintem mindenkepp igy csinald, ne vedd fel egybol msn-en s ott irj neki eloszor, mert nallam akik igy csinaltak, egybol mar nem is tettszedtek, nem tudom mieert...
2011. jan. 5. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!