Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha egy lány személyiségét...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy lány személyiségét megszerettem, akkor összejöjjek vele? 17/f

Figyelt kérdés
Nagyon aranyos, kedves lány, sőt még szép is. Csak a stílusa nem tetszik. Az öltözködése, nem igazán olyan ami tetszene és ez zavaró számomra. Úgy öltözködik, mint egy 20 körüli igényes nő. Ettől valahogy nem tudok eltekinteni, pedig tudom, hogy nem ez a fontos.
2011. jan. 3. 16:34
1 2
 1/11 spyke93 válasza:
Ha azt álitod hogy szereted akkor ennek lényegtelenek kell lenie
2011. jan. 3. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Bretso ***** válasza:
100%

Hűha igényesen öltözködik. Hmmm... ez egy komoly probléma, szerintem jöjjetek össze, és utána vedd rá, hogy öltözködjön úgy, mint a korodbeli "tinik*rvák", mert az menő és egyéniséget fejez ki.


Ha csak ezért hezitálsz akkor valami baj van a készülékeddel. Mégis mit akarsz kirakati babát, vagy barátnőt?


Nőj fel mielőtt kapcsolatba kezdesz valakivel, az sosem árt.

2011. jan. 3. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Szeretem csak valamiért mégis bizonytalan vagyok. Lehet, hogy azért, mert netről ismertem meg és ez zavaró. Valami mégis elbizonytalanít. Lehet még kéne pár tali és annyi az egész? Eddig csak 2 volt.
2011. jan. 3. 16:41
 4/11 A kérdező kommentje:

Szerintem azért nem árt, ha úgy tetszik valaki, ahogy van. Nem akarok senkit se megváltoztatni.

Mondjuk az is lehet, hogy barátként szeretem... sose voltam szerelmes, fogalmam sincs mit kéne érezni előtte.

2011. jan. 3. 16:46
 5/11 anonim ***** válasza:

"Úgy öltözködik, mint egy 20 körüli igényes nő"

Ezt mégis hogy érted??? Részleteznéd?

2011. jan. 3. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Én 20 körüli vagyok, igényes és nő is. Sportcipő, farmer, póló, kapucnis felső. Általában így öltözködöm. Nekem ezt jelenti. Amúgy lövésem nincs mire gondolt a kérdező.
2011. jan. 3. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
húú bocsi.. 40 akart lenni... nem tom h jött a 20
2011. jan. 3. 20:00
 8/11 anonim ***** válasza:

Na így már mindjárt más:)

Akkor gondolom picit ódivatú, vagy koravén az öltözködése. Hát ha ez téged nagyon zavar akkor inkább hagyd. Ha már az elején zavar akkor később, ha esetleg lesz más is ami zavar benne, akkor ez mégjobban fog. De amúgy milyen? Mert általában oka van, ha valaki így öltözködik, ez személyiségében is le szokott jönni. Ott nem látszik meg? Vagy az nem zavar? Személyiségének része ez, vagy inkább csak egyfajta hóbort ez a stílus nála.

2011. jan. 3. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Egyedi stílusa van.
2011. jan. 3. 22:59
 10/11 A kérdező kommentje:
Találkozok vele még pársor és eldöntöm... ha akkor se érzek többet akkor nem kell erőltetni.. de mégis rossz ez, hogy közbe figyelek, hogy milyen meg ilyenek.
2011. jan. 5. 17:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!