Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Zavaró a pici súlyfelesleg?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zavaró a pici súlyfelesleg?

Figyelt kérdés

Hello! 20 éves lány vagyok, van egy pici süly feleslegem, amit öltözködéssel jól titkolok, mégsincs barátom! Csinosnak és szépnek mondanak, de amiatt hogy nincs pasim nem érzem magam annak:S Fogyni nem tudok...:S

Így már ott tartok hogy teljesen csúnyának és dagadtnak érzem magam! A pasiknak mi kell egy nőben? Mi fogja meg?


2011. jan. 3. 23:00
 1/10 anonim ***** válasza:

Így látatlanban azt mondom nem zavaró, legalábbis nekem. De mi vizuális lények vagyunk, ha nem látjuk, csak leírásból nehéz megmondani.

Ha gondolod küldj el képet privátban és megmondom :)

21/F

2011. jan. 3. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
magassag es tomeg legyen kiirva vagy tegyel fel kepet... azutan megmondom telleg annyira kover vagye,hogy amiatt nincs pasid (ez a ritkabb eset), vagy mas van a dolgok hattereben
2011. jan. 3. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

A nők hajlamosak önző módon túlzottan alulértékelni magukat, mert arra vágynak, hogy felülértékeljék őket.

Mindig is rühelltek azokat a végtelenül vonzzó és csinos nőket, akik magukat kövérnek tartották. Undorító. Szokj le róla.

2011. jan. 3. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
172 cm vagyok és 70 kg. Arányos testalkat, szóval nem csak a fenekemen vagy csak a hasamon van a felesleg! Képet nem igazán szeretnék feltölteni :)
2011. jan. 3. 23:16
 5/10 A kérdező kommentje:
Nem értékelem alul magam, tisztában vagyok azokkal a dolgokkal amik jók rajtam. Csak nem értem akkor miért nincs pasim! Hiányzik mellőlem vki, és ez bizonytalanít el...
2011. jan. 3. 23:18
 6/10 anonim ***** válasza:
én 174 cm vagyok és 52 kg.szintén 20 éves lány.van akinek nagyon tetszem, de biztos van, aki szerint túl vékony vagyok.szóval szerintem csak rossz srácok közt keresgélsz, vagy egyszerűen nem volt szerencséd eddig
2011. jan. 4. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Velem is ez van, de érdekes módon csak most, hogy van barátom, előtte nagyon semmi gondom nem volt a külsőmmel, viszont én meg 178 cm vagyok és 65 kg, még is nagy alsó rész jellemez, szóval ez inkább eloszlás kérdése, cm meg kg sok mindent nem jelent azért.
2011. jan. 4. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

én 165centi mellé vagyok 70-73kg, most is van pasim, és 15 éves korom óta szinte folyamatosan (a leghosszabb szingli időszakom 6 hónap volt), merem állítani, hogy gázabb arányaim vannak a Tiédnél - nekem bizony a fenekemen van :S -, és ennek ellenére voltak kapcsolataim, elég hosszú távúak. nem ezen múlik!

azon múlik, hogy Téged mennyire zavar... én beletörődtem, ennyi az annyi, van egy vaskos "csontozatom" :D nem hordok magassarkút, nem akarom kivillantani a hasamat, kényelmes ruhákat hordok, és igyekszem magabiztos maradni. van stílusom, igyekszem értelmes beszélgetőpartner lenni, megvan a magam hobbija, lehetőségekhez képest optimista, kedves és humoros próbálok maradni.

az egyetlen szép külalaki bélyeg, amit magaménak tudhatok az a hosszú hajam (csak hogy teljes legyen a kép), két srác is volt, akinél ez amolyan mindent visz tényező. jelenleg is, életem párja hosszú haj 'fetisiszta', és neki a korábbi barátnői mind 60kg alatt voltak (korábban mondta is, mikor még nem jártunk, hogy nála egy nő csak ez alatt jöhet számításba :D), aztán mégis velem él együtt :) és azért egy élettársi szintű dolog nem a hajhosszúságon, a fenékméreten vagy a kilókon múlik... ott már az számít inkább, ami a fejekben van :)

2011. jan. 4. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Imádom ha van egy csajon mit fogni *.*
2011. jan. 4. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Így van!

Ezt én is szeretem:)

2011. jan. 4. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!