Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiuk! Oszinten, ti megneziktek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiuk! Oszinten, ti megneziktek mi van egy csajon? (pl. hamarabb eszrevesztek egy olyan csajt, aki divatos ruhaba van, mint egy olyat, aki egyszeru cuccokja jar mondjuk fekete nadrag fehet/szurke kabat)?

Figyelt kérdés
2011. jan. 4. 16:49
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
72%
őszintén, igen. ha egy csaj nem tud rendesen felöltözni, hogy várjam el tőle, hogy eltartson, és vegyen nekem bmw-t, boltba szaladgáljon és főzzön?!
2011. jan. 4. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

B*zdmeg első!

Őszintén? Nem, nem az öltözéke dönti el, hogy tetszik-e vagy sem, hanem az arca...

2011. jan. 4. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
namármost egy csajon azt nézzük milyen a segge,teste és persze az arca (bocs ha fáj de ez az igazság ..). aztán ha többet is akarunk akkor figyelünk a részletekre és ezen alapon vehetjük a ruhát is vagy hajviseletet vagy bármiféle stílust !
2011. jan. 4. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Én kevésbé...először a szem majd az arc...ha aranyos a lány akkor édes mindegy hogy milyen márkájú ruha van rajta...de ez váltózó a fiúk körébe, én speciel az egyszerűbb öltözködésű lányokat kedvelem, de van akiknek meg csak a latex gatyás haspólós lányok jönnek be :)
2011. jan. 4. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
szóval hallotál két véleményt . rajtad áll melyiket tartod be . ezzel a ruhással kapcsolatban a márka az tökmindegy.. ha jól áll rajtad !
2011. jan. 4. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 Fülünyúl ***** válasza:
88%

Rossz a kérdés. Nem _divatos_ ruha a helyes megfogalmazás, mert a divatos holmi lehet ótvar ronda, volt már rá példa nem egy (bő szárú halásznadrág, bokszolócipő, platform cipő, parafatalpú cipő necc trikó a pólón stb stb).

Hanem olyan ruha, ami illik hozzá, és persze alakjának előnyös részeit kiemeli. Ezt sokan össze szokták téveszteni a kiteszem csöcsöm-pitsám dologgal, de ez csak ízlés- és stílustalanság, valamint akut ribancizmus.


Igen, a férfiak mindene (agya, szeme, érzései) a női testre vannak programozva, és rendkívül vizuális típusok, pusztán a látvány nagyon fel tudja izgatni őket. Mi pedig ezért csinosítjuk magunkat és alkalmazunk praktikákat, dögös stretch ruhákat, fehérneműket hogy felizgassuk őket. Semmi másért.


Az egyszerű cucc is lehet szép, ízléses és szexi, csak megfelelően kell megválogatni. Természetesen a bő szabású ruhák nem ide tartoznak, de azokat kimondottan valami elrejtésére találták ki, nem pedig domborulataink és nőiességünk sejtetésére. Tapasztalatom alapján a férfiak elsősorban a testhezálló, stretch, rugalmasabb anyagú ruhákban néznek meg minket a szokásosnál is jobban. Ennek egyszerű oka, hogy ugyan nincs kint semmid, mégis megmutatja az alakod, a formáidat. Ezen kívül a nadrág felejtős egy nőnél, ha szeretne férfiszemek kereszttüzében égni. Ám a szoknyának sem kell épphogy eltakarni a lábunk közét, lehet az akár térd fölé érő, de szoknya. Lényege: látszik a szép formás lábunk, aminek vonalát vékony, fényes, selymes harisnyával emelünk ki. A tűsarkú cipők pedig örök szépségek, legyen az cipő, csizma, vagy pántos szandál. A férfiak többsége imádja az ilyen összeállítást rajtunk.

Felül vagy egy testhezálló, rugalmas anyagú pulcsi, vagy stretch top, de egy csinos selyemblúz is szemmágnesként fukciónál. A dekoltázsról annyit, hogy nem mindig kell hogy legyen, anélkül is kiemelődhetnek formáink, de ha van se legyen túl mély, mert ahhoz már csak a tarifatáblát kell kiragasztanod akkor a retikül oldalára.


Az efféle - ill. ehhez hasonló elgondolással felöltözött nőt a férfiak jobban megnézik, sokkal jobban tetszik neki.

Sajnos sok embernek azonban sem ízlése, se stílusa, nem tudja mi áll jól neki, és ezért a _divatos_ holmikat húzkodják magukra jobb híján, ami sokszor aztán tehénen-a-gatya hatást kelti.

2011. jan. 4. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

A válasz írója 73%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 17:13


taps :)

2011. jan. 4. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 Altair1191 ***** válasza:

Én kevésbé nézem. Nekem az számít hogy alapjáraton hogyan néz ki, és hogyan kezeli magát. Tehát nézhet ki akármilyen jól, ha úgy viselkedik mint egy p*csa r*banc akkor inkább hanyagolom a dolgot.

A ruha meg szerintem nem tesz sokmindent,az inkább talán a szülők pénztárcáját és/vagy a lány divatbeli "igényeit" mutatja.

2011. jan. 4. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Fülünyúl ***** válasza:

Üzenem az olyan Mr. és Ms. Obvious válaszolóknak, hogy:

"én a szemét, arcát nézem meg"

"attól még lehet buta ribanc"

"a jelleme és kisugárzása a fontos"

stb. megjegyzések alapján úgy látom nem sikerült megérteniük mire is vonatkozott a kérdés. Kimondottan az öltözködésre irányult a kérdés.

2011. jan. 4. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
hát szerintem ez azért változó én pl a ruhát nem nagyon nézem inkább ami benne van
2011. jan. 4. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!